Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bil-u

Chronicles Of Riddick

Polecane posty

mam pytanie z innej beczki (poniekąd)... czy gra chodzi komuś na Visćie bo mi osobiście wyskakuje błąd [Game has crash? Do you want create a crash log?]... moj komp to Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz 2 GB ramu Ge force go 8600 gt i vista business 32 - bit... jak karta wskazuje jest to laptop... chodzę mi gry nowsze [Crysis, Call of Duty 4] jak i starsze [Original War, Patrician III, czy nawet Theme Hospital]... please pomóżcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem :

W kopalni gadam z facetem który każe mi zdobyć bombe z wieży 19 ale

za żadne skarby nie mogę do niej znaleźć drogi.

Bardzo proszę o pomoc.

Musisz wyjsc z kopalni i wrocic do pomieszczenia w portierni gdzie na poczatku wchodziles do kopalni, tylko tym razem wpomieszczeniu nie idziesz kanalem wentylacyjnym tylko drzwiami, ktore poprzednim razem byly zamkniete 8) Dosc trudno wyjsc z tej kopalni ja dlugo szukalem wyjscia i kilka razy sie zgubilem, ale wreszcie mi sie udalo. A teraz jeszcze maly tips (zwiazany z pieniedzmi w grze, a mianowicie jak zebrac kupe szmalu) juz dosc dawno ograny, ale moze ktos jeszcze tego nie wie(kto nie chce niech nie czyta, lepiej jest poczuc na wlasnej skorze jak to jest jak sie nie ma kasy):

Jesli chcesz miec duzo kasy idz do krupiera w Bloku rekreacyjnym i przed rozmowa zapisz gre, a potem obstawiaj najlepiej na stawke 1 do 16 i jak wygrasz zapisuj gre, a jak przegrasz wczytuj i jeszcze raz. Mozna tak nieskonczenie wiele razy i juz bedziesz mogl kupowac wszystko co chcesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu macie takie problemy z tą grą jesli chodzi o jej dzałanie na komputerach mi smiga bez problemu.....ale kiedyś jak miałem stary komp tzn; P4 2.8Ghz.. GF 6800 GS.. to trzeba było ustawic np; w Riva Tuner w opcjach Open GL...Compatybilty...Open GL version string override....na 1.5 lub 2.0 gdyż gra jest nie na Direct X tylko na Open GL

po tym zabiegu gra chodziła bez problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio zachciało mi się zagrać w Riddicka (płytka DVD z CDA).

Instalacja przebiegła bez problemowo ale z odpaleniem już nie jest tak łatwo.

Po dwukrotnym naciśnięciu na ikonkę uruchamiającą grę wyskakuje mi komunikat:

Game has crashed do you want to create a crashlog?

yes/no

Co bym nie wybrał jest zwiecha...

Komp w sygnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego, tylko że:

1. mam vistę nie xp

2. instalowałem kopię z extra klasyki

3. gra mi się uruchamia najpóźniej po drugiej probie :) Ale w trakcie samej gry też mnie 3/4 razy wywaliło do pulpitu z tym błędem :/

...a co dziwne grę przeszedłem teraz 3 czy 4 raz na tym kompie i pierwszy raz mam takie problemy O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 'ridikiem'.Chodzi oto że czasem mnie wywala na pulpit nie wiedzieć czemu.Kiedy ginę to mi restartuje kompa

TO JEST NAPRAWDĘ !@#!$@!.

Radeon 9200,AMD Athlon XP 2200+,SYSTEM OPERACYJNY WINDOWS XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...