Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Witam mam obecnie 50/30lv rycerz/wojownik , chciałbym wstąpić w wasze szeregi. Jestem osobą pełnoletnią . Gram od dwóch miesięcy. Lustra robię solo , czasem mi nie wychodzi. Mam około 9,5k hp. Eq ze statami zielonymi, myślę że w przyszłości będą żółte.

Staram się z wami skontaktować w grze lecz was nie ma. Będę próbował nadal.

Jak coś proszę pisać pw , bądź w grze do Octaslash .

@EDIT

JUŻ doszedłem więc :P

Edytowano przez Sephrio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rekrutacji to jestem w grze dosyć często więc nie wiem jak możecie mieć takie problemy ze spotkaniem mnie - najlepsza pora jest między 19.00 a 23.00 gdyż w tych godzinach jestem praktycznie codziennie.Między 21 a 22 mogę czasami nie odpowiadać a to ze względu na wojny. Rekrutacja jest otwarta i chętnie przyjmujemy nowych graczy - przypominam,że próg rekrutacyjny to nadal 30 poziom na jednej klasie, reszty informacji udzielam na szepcie a osoby będące już w gildii mają wszystko wyłożone na forum i w ogłoszeniach.

PS: Mój nick w grze jest taki jak na forum [ Miedziol ] a jeżeli nie macie możliwości zgłosić się w sprawie rekrutacji wieczorem to pozostaje albo weekend albo pisanie do [Tralek] on jest częściej w godzinach popołudniowych, jest moim zastępcą, więc dysponuje wszystkimi informacjami o gildii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gram już jakiś miesiąc w tę grę i doszedłem do wniosku, że samemu to raczej ciężko sobie radzić w niektórych misjach (a jakoś nie bardzo widzę siebie żebrzącego na głównym kanale o pomoc w ubiciu Bleina, Bernoka czy Kiosade). Doszedłem do wniosku, że przydałoby się dołączyć do jakieś gildii (mam nadzieję, że pomagacie w takich misjach). No i pomyślałem o Was. Póki co brakuje mi trochę poziomów (mam 26lvl mag/ 23 lvl strażnik). Mam nadzieję, że jak się zgłoszę po uzyskaniu 30 lvl'u to zostanę przyjęty :)

W związku z tym mam pytanko. Można gdzieś znaleźć więcej informacji o gildii, bo ten wątek tutaj to trochę niezbyt aktywny (a pierwszy post z zasadami chyba trochę nieaktualny). Może jakoś w grze można coś się dowiedzieć. Próbowałem Was znaleźć w Auli Gildii w Varnas na tablicy, ale tam te gildie nie są alfabetycznie ułożone i tyle ich jest, że sobie darowałem klikanie. Ogólnie mam nadzieję, że nie przeszkadzają Wam początkujący w MMO, gdyż sam taki jestem i wielu rzeczy jeszcze nie wiem :) Jeżeli nie lubicie douczać nowych to lepiej napiszcie od razu, to poszukam innej gildii zawczasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację, wątek nie był aktualizowany ostatnio ze względu na to, iż jest rzadko odwiedzany odwiedzany. Postaram się zająć zaktualizowaniem informacji o gildii w tym wątku.

Co do informacji o gildii to masz do dyspozycji ten wątek oraz wątek na romboard. W samej grze na wspomnianej tablicy znajdziesz zaledwie nazwę gildii, liczbę członków, poziom gildii oraz status rekrutacji i ewentualnie możesz odwiedzić nasz zamek. Jeśli chodzi o szczegóły to kilka postów wyżej pisałem jak się ze mną skontaktować, wiec wystarczy napisać do mnie w grze i wszystko wytłumaczę.

Pozdrawiam i zapraszam w nasze szeregi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy macie jakiś kanał ventrillo albo teamspeaka? Myślę, że to byłby dobry pomysł nawet jeżeli byśmy mieli się tam "zbierać" na czas bitew lub instancji :).

Moje przemyślenie proszę o rozpatrzenie chociaż w chwili obecnej nie jestem członkiem gildii ( byłem ! o :P ), ponieważ dluugo nie grałem i musze dobić trochę lvl'a 28/20 rycerz / kapłan, ale postaram się wrócić, jeżeli tylko zdążę na czas i wszystkie miejsca nie zostaną zajęte. A właśnie czy lider gildii mógłby napisać ilu jest członków, a ile miejsc wolnych?

PS.

Może byście coś więcej zrobili dla gildii i np jakieś informacje umieszczali na stronie? Bo przecież nie w każdej tak dużej grze macie swoje gildiie lub jakieś organizacje. Nie mówię żeby w gazecie pisać o wojnach itp ale na stronie? Myślę, że każdy fan cda grający w RoM'a by się ucieszył widząc swoją postać na screenie po jakieś wojnie lub rajdzie, widziałem, że umieszczaliście takie rzeczy ale od pewnego czasu to się skończyło...

Z góry dzięki i pozdrowionka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie macie nic przeciwko druidowi/magowi ... i czy macie jeszcze wolne miejsca :icon_question:

Jeżeli tylko masz 30 poziom i jesteś w stanie się dostosować do zasad obowiązujących w gildii to zapraszam a o miejsce aktualnie nie ma się co martwić. Szczegóły mogę podać w grze.

Mam pytanie czy macie jakiś kanał ventrillo albo teamspeaka? Myślę, że to byłby dobry pomysł nawet jeżeli byśmy mieli się tam "zbierać" na czas bitew lub instancji :).

Moje przemyślenie proszę o rozpatrzenie chociaż w chwili obecnej nie jestem członkiem gildii ( byłem ! o :P ), ponieważ dluugo nie grałem i musze dobić trochę lvl'a 28/20 rycerz / kapłan, ale postaram się wrócić, jeżeli tylko zdążę na czas i wszystkie miejsca nie zostaną zajęte. A właśnie czy lider gildii mógłby napisać ilu jest członków, a ile miejsc wolnych?

PS.

Może byście coś więcej zrobili dla gildii i np jakieś informacje umieszczali na stronie? Bo przecież nie w każdej tak dużej grze macie swoje gildiie lub jakieś organizacje. Nie mówię żeby w gazecie pisać o wojnach itp ale na stronie? Myślę, że każdy fan cda grający w RoM'a by się ucieszył widząc swoją postać na screenie po jakieś wojnie lub rajdzie, widziałem, że umieszczaliście takie rzeczy ale od pewnego czasu to się skończyło...

Z góry dzięki i pozdrowionka :)

Kanał jest na TS 2 od dosyć dawna. Członków gildii jest obecnie około 130 ( aktywnych mniej więcej 100 ) i miejsca jak pisałem wyżej jest jeszcze sporo. Skończyło się wrzucanie screenów itd. ponieważ gildia ma wewnętrzne forum i z niego właśnie korzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gildia jeszcze prosperuje ? W ogóle w jakim stanie jest teraz RoM ? Postanowiłem sobie znowu w niego zagrać, ale chciałbym usłyszeć co przez ten czas się zmieniło, bo grałem jakiś rok temu ( wtedy gdy RoM był w CDA ). Na którym serwerze jest teraz najlepiej grać, gdzie jest najwięcej polaków, który jest najbardziej popularny ? Podpowiedzcie : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem w podobnym co ty czasie grać w RoMa. Co do zmian to wszystkich ci nikt tutaj nie wymieni ale mogę powiedzieć że maksymalny poziom postaci aktualnie to 62. Gracze są już dosyć .... dobrze rozwinięci i porównania do tego co było rok temu raczej nie ma. Było kilkanaście łatek ale w kwestii technicznej wiele się nie zmieniło. Niebawem wchodzi Chapter IV a z nim 65 maksymalny poziom, nowa instancja i bodajże 3 nowe strefy. Graczy przybyło na obu polskich serwerach. Ja oczywiście ciut "nacjonalistycznie" polecam serwer Cath jako bardziej zaludniony i oczywiście gildie Cdaction.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Teraz koxy mają po 100k hp unbuff. Podstawą jest farma jednej z inst. Staty są strasznie drogie, a nobki pod mostem varanas ciągle żebrzą... Jak zwykle o kasę, czy pomoc w q. A! I jeszcze jedno. Rada dla początkujących. Zwiadowca/Łotr jest teraz bardzo potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowany wasza gildia czy mogę dołączyć do niej mam 56 strażnik na którym mam 10k hp bez bufa 2 klasa 25 woj a 3 35 zwiad gram dość często mam mikrofon Lubie chodzić na insty mój nick w grze to torkowskk

Mam cię w znajomych i jestem często a nigdy nie mogę na ciebie trafić - napisz do mnie - nick "Miedziol"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czo, działa jeszcze gildia?

Bardziej odpowiednie słowo to "istnieje". Trudno mówić o działaniu gildii gdy najaktywniejsi członkowie logują się średnio raz na tydzień (a jest takich ze trzech).

Jeśli szukasz gildii do aktywnej gry, to aktualnie niestety musisz szukać gdzie indziej :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gildia nie funkcjonuje już od prawie 2 lat. Zabrakło mi czasu na granie to i gildia się posypała bo takiej marki nie mogłem puścić w obieg po Cath ;) nie było komu zostawić gildii to podupadła. Z wymienionych Tralek, Wodzik i Radek dosyć długo zostali ale jeśli się nie mylę żaden z nich już nie gra. Z Tralkiem miałem dosyć długi czas kontakt ale zerwał się i on.

PS: Pozdrawiam wszystkich którzy przewinęli się przez gildię za czasów mojej dyktatury ;P bardzo miło wspominam przygodę z gildią, jeśli ktoś z członków tu zagląda to odezwijcie się tutaj czy na privie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...