Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaszPecha

Jaki monitor wybrać?

Polecane posty

Witam. Chcę kupić monitor do komputera , a ze względu na to że moja karta ma wejśćie hdmi mam pytanie czy warto kupić monitor z hdmi? Czy to tylko strata kasy jeżeli chodzi o kompa bo konsoli nie mam. Chcę wydać nie więcej niż 600zł na monitor. Znalazłem takie coś http://www.allegro.pl/item1008924159_benq_...00_1_4xusb.html , czy warto kupić? A może jakiś inny ? Monitor co najmniej chce 21 cali. Proszę o odpowiedzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitor ma być do grania ??

jeśli tak to do tego co podałeś masz za słabą konfiguracje sprzętowa, szczególnie karta graficzna nie będzie sobie dawać rady w 1920x1080

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie do wszystkiego po trochu;d ale do grania najbardziej;p Czyli co mi polecacie za monitor do takiego sprzętu? I nie dowiedziałem się cały czas czy hdmi o dużo poprawia jakość czy to tylko bajer który dużo kosztuje;d A i na czym polegają te przejściówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jak kupie monitor z Full Hd to będzie mi zamulać wszystko czy co? Bo przeważnie w sklepach już full hd są i teraz jestem w kropce;d Bo się zastanawiałem nad BenQ G2220 HD(recenzja w cd-action 11/2009).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten BenQ to też bardzo dobry monitor, a co do zamulania to grając w rozdzielczości natywnej na Twoim sprzęcie prawie wszystkie nowe gry będą się mulić, niestety nawet ten BenQ radzi sobie bardzo słabo ze skalowaniem do niższej rozdzielczości, szczególnie przy zmianie proporcji ekranu jak zresztą wszystkie LCD, obraz traci na jakości

poza tym nie zapominaj ze Full HD to tylko i wyłącznie rozdzielczość, nie gwarantuje Ci żadnej jakości co niestety starają się wmówić wszystkim marketingowcy a przy matrycy 21-22 cale spokojnie wystarcza 1600x900 lub 1680x1050 i obraz będzie bardzo szczegółowy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dotarł jakoś;D Ale mam pytanie bo na każdej prawie rozdzielczości pes2010 chodzi elegancko oprócz ten największy czyli hd ready a fraps wskazuje że jest 60fps ale ja bym tak nie powiedział:D Czy fraps źle pokazuje czy od czego może być wina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...