Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Khornel

Prince of Persia: Warrior Within

Polecane posty

Gość pan_jabi

mam takie pytanie:

co to za stworek ktorego "zjada" Dahaka przed walka z Empress??to sie wyjasni czy nie??

jak sie wyjasni (w dalszej grze) to nie piszcie a jak sie nie wyjasni (w dalszej grze) to piszcie

dzieki i pozdro dla all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartes89

Ja mam problem z pokonaniem tej Empres of Time :? . Macie moze na nia jakas traktyke? Dochodze do tego drugiego filmiku podczas walki z nia i nie moge jej rozwalic chociaz duzo jej do smierci nie brakuje. HELP ME PLZ :!: :(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z "the game ended unexpectedly. please see readme.txt file for technical support" w miejscu gdzie kobieta w skąpym czerwonym stroju daje mi ten miecz niezbędny do uruchomienia mostów i tłumaczy mi jak to wszystko zrobić. A problem jest taki, że gdy przelecą te wszystkie filmiki które nam to ilustrują i pokazuję sie jakaś plansza (taka która informuje, że coś zdobyliśmy - sądze, że informuje nas o zdobyciu tego miecza, nie wiem bo nie dane mi było jej zobaczyc ) gra sie wykrzacza i wychodzi na pulpit i pokazuje się ten sławetny napis...

Moja konfigurcja kompa to: Pentium IV 3.0GHz, 512 DDRAM Kingstone, HIS Radeon 9800PRO 128 MB, pl. gł Gigabyte na Intel i865PE, aha i sterowniki ATI Catalyst 05.1 (to sa najnowsze dzisiaj ściągnąłem ze strony ATI )

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz bo jestem ciekawy co dalej w grze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja a ja mam inny problem kiedy jestem przepoczważony (mam maske) wracam do głównej hali widze jak empiress gada z ta kobiecina w czarnym czymś i niewiem jak sie dostać na dół. Ludzie help

Z góry dzięki

musisz wrócić do ogrodów, tam wejśc po drabinie po prawej i następnie po takiej bardzooooo długiej do góry, przebiec po ścianie zakręcić bączka na drągu i skoczyć na most( nie wiem jak to inaczej nazwać) następnie iść w stronę "gościa z kruków", mam nadzieję że to dość zrozumiałe. Finalnie chodzi o to aby znaleźć się w portalu

Kleju, sprawdź ustawienia gry, systemu, ew. zrób reinstal, może poprostu źle się giera zainstalowała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy swoim komputerze ustawiłem sobie wszystkie detale na high i gra działała 100% płynnie bez najmniejszych zarzutów.

a mój system operacyjny to Windows XP Home z Service Packiem 2 (oryginalny i na bierząco aktualizowany)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartes89, uzywaj na nia spowolnienia i wtedy ja lej, po drugie jesli babka zaczyna szalec i puszczac combosy, zwies sie z krawedzi i czekaj az jej przejdzie, no i staraj sie unikac tych wiatrow co ona puszcza i sprawic jakos zeby konczyly sie na tej platformie, bedziesz mogl wtedy zebrac piaski do nastepnej zabawy. Poza tym blokuj, choc nie wszystko sie da :(

Kleju, nie mam pojecia co mozesz zrobic, moze wykasuj ten filmik - nie wiem ktory to dokladnie, moze popros kogos o sejwa nastepnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak wykasuje filmiki to pewnie wywali ze brakuje jakiegos pliku i tez sie wykrzaczy, hmm, nie mam pojecia co z tym fantem zrobic. przeciez to raczej nie jest wina komputera bo jest az nadto mocny :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka własnie przeszedłen PoP i ciekawie mnie jedne sprawa podczas ostatniego filmiku kiedy Prince rwaca do domu pokazane jest płonące maisto i słychac głos Princa co ja zrobiłem? Czy to ma powiązanie z alternatywnym zakończeniem ? Może ktos poda linka gdzie jest opisany gdzie znajduja się miecze i jake sa wymogi aby miec alternatywne zakończenie?

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość banan banankiewicz

Właśnie załatwiłem sobie Princa !! Zainstalowałem , wszystko dobrze ...

odpalam .... wpierw coś ze niby źle z jakimś plikiem EAX ... spoko odpalam , sprzęt dobry .... wyświetla sie na połowe pulpitu logo gry .... ale ona sie nie ładuje :| ... i tak zawsze .... nie da sie odpalić .... miał ktos taki problem .... POMÓŻCIE !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

pokonałem po raz drugi tak gosciówke w czarnym uratoałem ta w czerwonym powrocilem do wierzy gdzie portal nie działa :/ nie wiem co mam teraz zrobic :/ pomocy! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy stoisz na przeciwko niego to idziesz w lewo i zauważysz tak jakby rozwalona ścianę czekasz a by tam wylądował ten wybuchający i rozwalił do reszty te ściane. Tam jest life upgrade, po drugiej stronie( tzn. po prawej) robisz to samo, a tamjest sace i dźwignia, biegniesz potem po ścianie pomiędzy obręczami młynu na platformę a potem to jush jest banalnie proste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem że właśnie dahaka zeżarl jakieś cuś na oich oczach i sobie poszedł,poszedłem do komnaty tronowej i walczę z empress...no i mój problem wyglada tak że ta głupia piiiiiiiii jakoś nie ma ochoty umierać :/ ma ktoś na nią jakąś sprawdzoną taktykę?moja jest średnio skuteczna bo dochodzę do momentu przyzwania jakichś stworków,a ona ponad połowę życia jeszcze wtedy ma -_-

jestem pozatym po 3 upgradach życia,ile powinienem mieć ich do tej pory i w jakich lokacjach one leżą?znalazłem w ogrodach,w sali centralnej oraz za taką kratką nieco wcześniej co sięprzeturlać trzeba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość H@vranek
a ja mam taki problem że właśnie dahaka zeżarl jakieś cuś na oich oczach i sobie poszedł,poszedłem do komnaty tronowej i walczę z empress...no i mój problem wyglada tak że ta głupia piiiiiiiii jakoś nie ma ochoty umierać :/ ma ktoś na nią jakąś sprawdzoną taktykę?(...)

Najlepiej jest unikać jej kombo czyli po prostu odskoczyć do tyłu i gdy skończy biec na nią, wbiec po niej i przywalić. Można jeszcze włączyć spowolnienie i naparzać ile wlezie. Mi udało się ją pokonać samym przeskakiwaniem nad nią. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...