Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ERemEF

NOWA KIEROWNICA

Polecane posty

Proponuję http://www.3kropki.pl/p/6/8/logitech_g27_racing_wheel.php. A najlepiej to nie kupuj kierownicy tylko prawdziwy samochód np. Bugatti Veron (albo cokolwiek innego bo kasy najwyraźniej masz nieograniczoną ilość).

Daruj sobie takie rady bo zarobisz ostrzeżenie. - RoZy

Ok, postaram się opanować. Niestety bardzo dużo osób zapomina napisać ile chcą pieniędzy przeznaczyć na zakup czegoś i w pewnym momencie człowiek zaczyna się robić złośliwy. Ale sądzę, że moderatorzy mają podobnie z niepoprawnymi użytkownikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam Logitech Driving Force GT (sam ją mam). Kupiłem ją za 379 zł i jest najlepszą kierownicą w tym przedziale cenowym. Są oczywiście lepsze modele takie jak Logitech G25 i G27 które kosztują znacznie więcej. Różnią się one tylko tym że są wykonane z lepszych materiałów. Ten model który polecam jest może wykonany z plastiku ale bardzo porządnie. Oczywiście można ją podłączyć do PS2, PS3 i PC (trzeba tylko ściągnąć sterownik ze strony producenta). Jakby co ta kierownica polecana jest też przez CD-ACTION (opis tej kierownicy jest w w numerze 12/2009). Mam nadzieję że, moja sugestia pomoże w wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dobra kierownica. Co prawda materiał, z którego wykonano obicie kierownicy mnie się nie podoba to jednak jest to produkt Logitecha, o którym złych rzeczy nie słyszałem. Jednakże jeśli to ja kupowałbym kierownicę do kompa to zdecydowałbym się na Logitech Driving Force GT ponieważ ma 900 stopni obrotu, jest dobrze wykonana, ma więcej przycisków i lepiej wygląda (:P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...