Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tazer

Bioshock: detale, dźwięk, bląd - problemy.

Polecane posty

Witam. Grę dzisiaj mi przysłano. Zainstalowałem wszystko chodzi pięknie, ale po włączeniu nie było dźwięku. No to google i znalazłem rozwiązanie: uruchomić w zgodności z XP. Pograłem trochę (2-2,5h), wyłączyłem co zakończyło się błędem, że nie został chyba poprawnie zamknięty czy jakoś tak (wyłączałem normalnie). Po jakimś czasie włączam i bam. Rozdzielczość zresetowana 1024x768, a grałem w 1920x1080. Jedne opcja graficzna odznaczona, czyli tak jak było na początku. Jedyna opcja na przywrócenie rozdzielczości to znowu uruchomienie BEZ zgodności z XP, zmiana detali, wyłączenie i znowu włączenie ze zgodnością z XP. Pytam w takim razie jak temu zaradzić, abym nie musiał tyle kombinować? Dzieje się tak zawsze ten sam schemat: włączam, gram, wyłączam, błąd. Potem muszę wykonać wyżej opisaną czynność, aby grać z dźwiękiem i z odpowiednią rozdzielczością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP mam też zainstalowanego, ale już tak dawno nie korzystałem, że musiałbym przywrócić porządek (no i tam nie czyta mi 4GB ram i gry lepiej sprawują się na Viście jeśli chodzi o płynność), a 32 bitowa wersja odpada. Osobiście wole Vistę ze względu na DX 10, który wprowadza widoczne zmiany w grafice (nie tylko w BioShock).

Grałem teraz trochę i zdarzają się takie problemy, że w trybie zgodności z XP się nie uruchomi w ogóle i trzeba uruchamiać ponownie system. No i jeszcze gra się czasem zawiesi. Wcześniej to się nie zdarzało, ale teraz się zdarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę na XP, bo z 32 by dało radę u kumpla, ale jemu bioshock na lapku nie ruszy :/.

P.S. Na razie jest dobrze tzn. od dzisiaj. Wczoraj około 18 miało ostatnią zwiechę potem przed 20 było ok. Dzisiaj też jest OK, ale sprawdzę jak chodzi na XP.

Dobra ok może to był tylko czasowy błąd najlepiej zeskanuj rejestry ccleaner i ponaprawiaj.

I daj logi ze skany WinDoctor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem. W menu i w intrze dźwięk normalny, ale jak przejmuję kontrolę nad postacią, wszystko cichnie. Nie wiem co zrobić, bo kiedy ustawiam na zgodność, to przy uruchamianiu sprawdza autentyczność płyty długo i wyskakuje komunikat, że już za długo to trwa.

Windows 7 32 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...