Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Witam wszystkich moderatorów i forumowiczów.Jestem nowym użytkownikiem tego forum.Mam pytanie jak w rozdzielczości 1024 X 768 będą działać następujące gry:

Gothic 3, TES: Oblivion, Wiedźmin, PES 2010, ,Batman:AA,Quake 4(zależy mi na w miare płynnej animacji)

Oto parametry mojego komputera:

PROCESOR AMD Athlon II X4 635

Karta grafiki ASUS EAH5770 Radeon HD5770 512MB DDR5 (128bit)

2 gb ram ddr3 Pc1333

Windows XP

Dziękuje z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dłuższego czasu zbieram się na zakup gry Metro 2033. Niepokoją mnie tylko jej wymagania.

Moja specyfikacja sprzętu

Intel? Pentium? D CPU 2.80GHz

2.0 GB RAM

Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3 (build 2600)

Do tego momentu wystarcza, by uruchomić grę. Jednak mam już lekko przestarzałą kartę graficzną GeForce 7600 GS. Nie wiem czy pozwoli na grę, chociaż na średnich wymaganiach. Co prawda ma Video RAM 256 MB, Pixel Shader version 3.0, oraz Vertex Shader version 3.0, co teoretycznie powinno wystarczyć.

Mogli byście mi powiedzieć czy opłaca mi się kupić grę, dodam, że mam na nią okropną ochotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na zbyt wiele nie liczę. Chciałbym mieć jednak jeszcze jakąkolwiek pewność, że przy minimalnych detalach graficznych gra będzie działać płynnie.

Niedawno na tym samym sprzęcie ukończyłem Brothers in Arms - Hell's Highway grając właśnie na średnich detalach. Mam ciche marzenie, żeby i z Metro się tak udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dłuższego czasu zbieram się na zakup gry Metro 2033. Niepokoją mnie tylko jej wymagania.

Moja specyfikacja sprzętu

Intel? Pentium? D CPU 2.80GHz

2.0 GB RAM

Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3 (build 2600)

kartę graficzną GeForce 7600 GS.

Oj nawet nie wydaję mi się, że pograsz sobie komfortowo na niskich :happy:

Ja mam prawie to samo co ty tylko kartę GeForce 8600 gt i gra chodzi bardzo źle. Tzn w niektórych tunelach wydaje się jakby chodziło płynnie, ale wystarczy trafić na otwartą powierzchnię albo jakiś bardziej rozległą oświetloną lokację aby ilość fpsów spadła drastycznie niemal uniemożliwiając grę. Zaznaczając nawet, że kartę graficzną mam lepszą od twojej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dłuższego czasu zbieram się na zakup gry Metro 2033. Niepokoją mnie tylko jej wymagania.

Moja specyfikacja sprzętu

Intel? Pentium? D CPU 2.80GHz

2.0 GB RAM

Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3 (build 2600)

Do tego momentu wystarcza, by uruchomić grę. Jednak mam już lekko przestarzałą kartę graficzną GeForce 7600 GS. Nie wiem czy pozwoli na grę, chociaż na średnich wymaganiach. Co prawda ma Video RAM 256 MB, Pixel Shader version 3.0, oraz Vertex Shader version 3.0, co teoretycznie powinno wystarczyć.

Mogli byście mi powiedzieć czy opłaca mi się kupić grę, dodam, że mam na nią okropną ochotę.

Polecam pobranie patcha optymalizującego grę. Zwiększa on ilość FPS w grze. Nie wiem gdzie go pobrać, bo w tę grę jeszcze nie pograłem. Mój znajomy ma Intel Core I5, 4 GB RAM, chyba GFGTX280 i gra bez patcha chula mu na max na DX9, troszkę gorzej na DX10, a z patchem jest bardzo płynnie. Może akurat to pomoże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10000!!! Czy pójdzie mi gta 4 na średnich bez zacinania się? Konfiguracja komputera: Laptop Samsung R525 procesor AMD Athlon II Dual-Core M320 2.10Ghz, pamięc RAM 3Gb ,karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 5470, dysk 320Gb

System Windows 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, patch optymalizujący wydaje się świetnym rozwiązaniem z jednym tylko zastrzeżeniem. Nie mogę nigdzie go znaleźć. Może ktoś posiada dobry, niewygasły link?

Mój znajomy ma gdzieś go, ale ciągle go nie ma na GG, a z kolei on nie mieszka w moim mieście. Będę czekał na niego i jak będzie to dam link.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Grand Theft Auto San Andreas?Niewiem czy będzie działac na Win7. Konfiguracja komputera: Laptop Samsung R525 procesor AMD Athlon II Dual-Core M320 2.10Ghz, pamięc RAM 3Gb ,karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 5470, dysk 320Gb

System Windows 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...