Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adrianeq

Dragon Age - Zevran

Polecane posty

Witam!

Właśnie dotarłem do Denerim i od Arla Eamona otrzymałem zadanie uratowania królowej. Wybieram więc na mapie odpowiednią lokację i tu pojawia się problem, gdyż po drodze do Posiadłości Arla Denerim spotykam jakiegoś gościa, który z łatwością przekabaca Zevrana na swoją stronę. Jak można temu zapobiec i zachować Zevrana w drużynie? Dodam, że nie mam w plecaku żadnych prezentów, jednak posiadam save przed wzięciem questu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz być jego przyjacielem... Ja Zevrana olałem, tzn nie dawałem mu prezentów, nie chodził ze mną, tylko cały czas był w obozie.. A jak przyszło do opisanej przez Ciebie sytuacji w Denerim z tym jego starym znajomym, to nie dałem rady poprowadzić rozmowy tak, żeby się Zevran ode mnie odłączył :ohmy: Tak, chciałem się go pozbyć, bo w mojej drużynie nie było miejsca na łotrzyka :tongue: A rozmowę zakończyła walka z tym jego starym znajomym a Zevran pomógł mi go pokonać i tyle... Ty masz sytuację dokładnie odwrotną - nie możesz poprowadzić rozmowy tak, żeby Zevran nie odłączał się od Ciebie :icon_eek: No chyba że mówimy o zupełnie innych postaciach :rolleyes: - ja mówię o Taliesenie z Antivańskich Kruków... Jeśli Ty mówisz o innej postaci, to sorry za wywołane przeze mnie zamieszanie :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę do Denerim po Obozie to nic się nie zmienia. Po prostu towarzysze zostają w zamku a nie w obozie. Szczerze mówiąc to zespojlowałem sobie czytając w CDA "Najlepsze momenty z gier", że trzeba będzie kogoś poświęcić i na tę okazję go trzymałem. Trudno, po prostu wybiorę chyba kogoś innego, a Zevrana usunę jak to zrobił diabloo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do poświęcenia... Jak tam kogoś się da poświęcić? Bo ja miałem dziecko z Morrigan (hehe) i

Uniknąłem śmierci

. Tak to można poświęcić Alistaria albo

Loghaina

tak? Jak to zrobić bo gdy

arcydemon stracił całe życie moja postać automatycznie do niego poleciała z mieczem i dobił go.

Jak tego uniknąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nic nie możesz zrobić...

Przed walką należało pogadać z Alstairem lub Loghainem i powiedzieć jednemu z nich, żeby to właśnie on się poświęcił.. Jeśli tak bardzo Ci na tym zależy to wczytaj sejwa sprzed walki z Arcydemonem i pogadaj z jednym z Szarych Strażników, żeby to on się poświęcił

... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...