Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roger

Neostrada - Internet nie działa po wyłączeniu się notebooka, do którego był podłączony modem.

Polecane posty

Oj, no przecież podłączyłem od nowa, mówiłem, że na przemian biorę, raz na kompa na którym teraz pisze, raz na laptopa. Po prostu podłączyłem, i połączyło mnie normlanie, nie pisało że połąćzenie ograniczone, ani nie było żadnych wykrzykników na pasku zadań przy "connection".

Natomiast nadal nie mogę korzystać z przeglądarki, bo stronki nie działają, jakby neta nie było wcale. Dziwne.

Wiesz co. Przywracam system. Zobaczymy, czy to pomoże. Oby. Bo białej gorączki dostaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak podłączyłeś pod laptop to ci IP nie zdążyło przydzielić. Odłącz modem od zasilania i za kawałek czasu podłącz.

Nie wiem czy te przywrócenie systemu coś da. Jeśli to przez jakieś aplikacje lub sterowniki to w trybie awaryjnym powinno działać bo wtedy windows tylko na podstawowych sterownikach leci.

I jeszcze ustaw te napięcia na portach tak jak ToxicNomad napisał. To może mieć duże znaczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to w viście jest ale chyba tak samo jak w XP. Podczas uruchamiania kompa w tym momencie gdy można wejść do ustawień biosu to trzeba wcisnąć f8 chyba ( nie pamiętam ale tam powinno pisać u dołu) [nie jestem pewien ale musiałbym resetować kompa żeby to sprawdzić].

Gdyby coś się działo to pisz, ja idę w kimę i jutro rano odpiszę (albo może dzisiaj rano :laugh: )

Działa w trybie awaryjnym ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...