Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AssaT

Wybór monitora

Polecane posty

Witam wszystkich. Tak jak w tytule mam zamiar kupić nowy monitor LCD i wysłać mojego staruszka na zasłużoną emeryturę. Nie myślę tu o jakimś strasznie dobrym monitorze, bo mój porfel jak na tą chwilę wypchany po brzegi nie jest. Potrzebuję coś do zwykłej pracy i do gier. Coś między 18" a 20" cali do 350 złotych.. Jakby miał ktoś jakiś na oku, to z góry dziękuję.

P.S.

Najlepiej z czarną obudową. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci marka zasilacza do kupna monitora? :laugh:

Zasilacz z monitorem nic wspólnego nie ma, to takie moje zboczenie od przesiadywania w tym dziale :P. Pytam się na wszelki wypadek bo jak się okaże, że ma jakąś bombę to lepiej kupić zasilacz i mieć pewność, że komp będzie chodził a nie, że ma się monitor bez komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, bo trochę zaspałem w tym temacie. Chyba jeszcze z 2 miesiące się wstrzymam z kupnem, i dozbieram kasy. Jeśli chodzi o kartę graficzną to GeForce 9600GT. Jednak kolega podpowiedział mi takie cudo: http://www.komputronik.pl/index.php/produc...pany_2_PC_.html Jednak przed dogłębnym przyjrzeniem się temu monitorowi, chciałbym się zapytać grono eksperckie (czyli Was :wink: ) czy w ogóle warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...