Skocz do zawartości

Abonament


hawk14

Polecane posty

To teraz może dokładniej opisze swój problem...

Chciałem kupić coś do gry toribash i skorzystałem z serwisu onebip.

Chcicałem przelać z konta komórki 24 zł na moje konto w serwisie

Musiałem zezwolić na to wysyłając sms.

Wysłałem.

Przyszedł mi sms o tresci:

Błędna wiadomość

Sprawdź pierwsze słowo i numer na jaki wysyłasz.

Spróbuj ponownie.

Dziękujemy.

Spróbowałem.

Przyszła wiadomoś że wiadomość została wysłana niezgodnie z regulaminem i żebym próbował jeszcze raz po 15 minutach. Spróbowałem. i tak jeszcze dwa albo 4 razy nie pamiętam. W każdym razie.

Sprawdziłem saldo na strone

Wynosiło ono 0

Sprawdziłem teraz ile mam na komórce...

-199 zł...

ocb????

Ej co to ma być? <<< pierwsza moja myśl.

Okazało się że za każdy sms to cholerstwo brało mi kase... i nie dawało na stronce o_O

Czy mógłby mi ktoś pomóc? Da sie to jakoś odkręcić?

Jestem tym rozwalony :/

Napisałem do supportu onebipa ale nie pamietam id transakcji więc wymyśliłem i napisałem jakikolwiek a w wiadomości do nich napisałem że jest to zły i że nie wiem jaki był tamten... wie ktoś jak to odzyskać?

Błagam pomocy! Nie chce płacić 199 zł za nic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu, to tylko i wyłącznie twoja wina. Jeżeli wpisywałeś zły kod, to tylko ty za to odpowiadasz. Pieniędzy nie da się już odzyskać i musisz zapłacić całą podaną kwotę. Następnym razem nie pisz tyle wiadomości, tylko się zorientuj w regulaminie oraz zapamiętaj dokładnie, co ma być w tym SMS-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żre kasę ponieważ wysłałeś pewnie sms`a pod jakiś numer 7xxx.Taki numer równie dobrze może należeć do np. "Papli" (w której nie rozpozna kodu a i tak zabierze kasę ;) ) lub ostatecznie najgorszy scenariusz do jakiejś strony erotycznej i.t.p. gdzie także kodu nie odnalazło...Różnie to bywa.Następnym razem uważaj.Taka moja rada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...