Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pioter66

Telefon do 700zł

Polecane posty

Ja polecę Nokię 5800 XperssMusic. Symbian, block, trwała obudowa, aparat 3,2mpx (tyle do zdjęć i filmików powinno wystarczyć chyba że wyrywasz panienki na liczbę Mpx :P), dobry odtwarzacz muzyczny, ekran 3,2 cala na dotyk, GPS, karta 8gb w zestawie, na allegro.pl można nówkę dostać za 800zł a używaną w świetnym stanie coś około 650zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej Nokii jestem przekonany raczej dość sceptycznie :dry:. Prawda, odtwarzacz świetny, ale obudowa raczej trwała nie jest... U znajomego po pół roku wygląda niezbyt ciekawie. Dotyk także nie jest zbyt świetny. Jakieś inne propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony ericssony i seria "K", ale to nie smartfony... Aparat, obudowa i odtwarzacz bardzo dobry.

2 Latka już leży sobie w domku N73- obudowa solidna, aparat bardzo dobry, odtwarzacz też, a i symbian jest. Jaki jest to już inna sprawa...

Przy tych wymaganiach to ciężko cokolwiek wybrać, jak widzisz. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba pozostanie przy Nokii i serii "N".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę Nokie N95 8Gb. Telefon ma dobry odtwarzacz, niezłej jakości aparat, obudowa w miarę trwała. Symbian jest. Telefonik niczego sobie. No, ale może dla niektórych cegła :tongue:.

Z kolei InnoV8 posiada dobry aparacik, system, trwałą obudowę, niezły odtwarzacz. Jak najbardziej możesz go brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...