Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matigt

CoD MW2 - Gra wyrzuca do pulpitu przy już w menu..

Polecane posty

Witam.

Po wielu próbach udało mi się wreszcie zobaczyć menu w grze. Niestety tym razem, gdy w opcji MP klikam przycisk play to wyrzuca mnie do pulpitu, bez żadnych info o błędzie czy coś.. Sterowniki najnowsze, directX też. Różnie ustawienia graficzne również przetestowałem. Gdy jednak wrzucam jakiegoś crack do wersji 1.084 to gry nie wyrzuca do pulpitu. Ale jako,że mam oryginalną grę to chciałbym pograć w multi, a na to żaden crack nie pozwala..

Dlatego mam pytanie. Miał już ktoś taki problem i go rozwiązał? Czy istnieje jakiś plik exe który nie będzie rozpoznawany jako crack i pozwoli grać w każdą z opcji a nie tylko private game?

Gra oczywiście oryginalna. System to Windows 7, Athlon x2 5600+, GF900gt i 2GB ramu.

PS.

Czy jest zapowiedzany jakiś patch, bo może to by rozwiązało problem z niedziałąjącym plikiem exe..

Ciężko mi uwierzyć w oryginalność gry skoro używasz cracka. Nie mniej jednak właśnie za niego dostajesz ostrzeżenie.-mateusz(stefan)

Wystarczy jako potwierdzenie oryginalności? screen

cday.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście, nie oczekuję, że tu ktoś umieści cracka. A cracka miałem, bo chciałem sprawdzić czy to błąd mojego komputera i ustawień graficznych czy może konta do steam. I nie proszę by ktoś cracka tu umieszczał tylko o to,by ktoś powiedział, że też się spotkał z takim problemem i czy wie jak go rozwiązać.. Grę pobierałem przez steama. Ani single ani multi nie działają.

I czy może coś wiecie o patchu, który miałby wyjść, bo może to by zmieniło sytuację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...