Jump to content
Sign in to follow this  
PiEcIA_17

Sprawa dla reportera

Recommended Posts

sprawadlareportera.gif


"Sprawa dla reportera" to interwencyjny autorski program prowadzony przez Elżbietę Jaworowicz. Główną zasadą tego programu jest interweniowanie w sprawach trudnych i konfliktowych z którymi nie mogą sobie poradzić zwykli ludzie. Program składa się z dwóch części. W tej pierwszej jest przedstawiany materiał na miejscu dyskutowanej sprawy, druga część zaś realizowana jest w studiu TVP gdzie opinie "bohaterów" tychże reportaży są omawiane i oceniane przez ekspertów zaproszonych do studia.

Emisja:

Każdy czwartek o 21:20 Edited by PiEcIA_17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie owy program trochę pobieżnie przedstawia problemy zwykłych ludzi. Zamiast zająć się jedną-dwoma sprawami na odcinek, to nieraz są poruszane nawet cztery na raz i to jak już napisałem bardzo pobieżnie są przedstawiane.

Przedstawiany jest problem, te "jury" co siedzi po pranej stronie pani Elżbiety (pisze że po prawej od strony widza a po lewej ze strony pani Elżbiety) potakują i mówią że pomogą, ale według mnie to trochę takie słowa puszczane na wiatr, bo są przy tym kamery.

Pamiętam pewien odcinek w którym, pewna rodzina potrzebowała pomocy prawniczej czy adwokackiej. Obecna tam pani adwokat powiedziała że z chęcią pomoże, a jak pani Elżbieta powiedziała że ową pomoc zapewne zaoferuję za darmo, to ta pani adwokat mjała taką minę jakby weszła w kupę.

Od tamtej pory, już nie oglądam tego programu bo wiem że ci co tam siedzą, te "jury" to wszystko robią pod tak zwaną publiczkę.

Sam program nie jest zły, ale powinni bardziej iść w pomoc przy jednej, dwóch sprawach a nie robić czterech spraw na odcinek i liczyć że może kogoś zainteresuje jedna ze spraw i obejrzy ten program.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...