Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Ile kosztuje chłodzenie wodne do gtx 480?

Polecane posty

Mam pytanie, czy można dokupić chłodzenie wodne dla geforce gtx 480, no i ile kosztuje?? Wprawdzie są wersje tej karty z firmowym chłodzeniem wodnym ale nie wiem czy w proline będą one.

Nie podczepiaj się do cudzych tematów z własnymi problemami. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło 1,5k cała instalacje a jeśli masz kiepską obudowę to jeszcze dolicz do tego cenę obudowy.Wątpię żebyś miał tą kartę i ja kiedykolwiek kupił ale powiedz do jakiego kompa chcesz ją zamontować i jaki masz monitor ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full cover pewnie bedzie ceniony w granicach 300-500zł. To jeśli jesteś posiadaczem w miare sprawnego LC. Jeśli nie to dorobienie instalacji do kart będzie kosztowało... hmmm zalezy jakiej jakości. Coś dobrego to około 2k... a jak pojedziesz po ninimum to 1-1,2k

PS jest jeszcze jedna opcja.. poszukaj w pogaduchach o OC linków do zestawów z Allegro... 200 i masz wybajerzone LC na wszystko niemalże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja się za bardzo nie znam na tym, czytałem tylko na forum że ta karta ze zwykłym chłodzeniem to porażka i potrzebne jest wodne. Dlatego się spytałem ile by to mogło kosztować. Ale widzę że to nie mały koszt. Myślałem że takie coś można kupić w granicach do 300 złotych. Trzeba będzie albo kupić w innym sklepie tą kartę z zamontowanym już chłodzeniem albo kupić zwykłą wersje. Nie rozumiem tylko michi93 jak to wątpisz że ją kupie, nie rozumiem. Nie wiecie wogle kiedy się one w sklepach pokażą?? Niby pisze że są ale jakoś nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od LC, jeżeli tylko wydajności i ewentualnie lekkiego wyciszenia, to kupując nowe części i wodując samą kartę graficzną wyjdzie ci:

150zł pompka

<400zł blok na kartę

100zł rezerwuar

około 200zł chłodnica (przy założeniu, że to będzie 3x120, ale 2x120 wystarczy)

około 60zł za 6 złączek do węży

40zł za wąż

wentylatory do chłodnicy i wyjdzie jakieś 1200zł

Jeżeli będziesz chciał, żeby to wyglądało elegancko i z blokiem na procesor to i 2000zł, niestety jest to spory wydatek, ale jeszcze większa satysfakcja jeżeli skomponujesz dobry układ. Ja najpierw zwodowałem procka, a dopiero potem kartę graficzną, z tymże od razu przewidywałem wodowanie karty graficznej i odpowiednią pompkę do tego wziąłem.

Ale można dużo taniej szukając cierpliwie na allegro, okazje często się zdarzają więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jednego bloku wystarczy pompka black water za 50zł

do tego po co ci fc na grafe jak ona jest idealna zeby wlasnie fc nie kupowac. czyli blok na grafe jakies 150zł

reza nie potrzeba bo pompka ma wbudowany... albo mozna kupic chlodnice z rezem lub zrobic fillport

chlodnica uzywka 240 z allegro za 100zł

zlaczki ze 30zl i waz ze 10zł

jeszcze wentylki zephyry 30zł

i masz chlodzenie na grafe ze 300-400zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...