Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IAmDarkElf

DrakenSang pare pytan

Polecane posty

otoz mam tu kilka pytan:

gram poszukiwaczem krasnoludem, mam przy boku rhulane i zaliczylem dwa sledztwa, tylko tego z ardo jeszcze nie i teraz mam misje ze musze jessike ratowac, bron mam lekka kusze i skraje, z ekwipunku to tylko helm mam z deka lepszy i buty (trepy zolnierskie hehe) raz juz probowalem, nabiegalem sie po tym kanale, przyslali na mnie pierwszego kultyste, z trudem ale go zabilem, pozniej wchodze do ich domu i leci na mnie dwoch, tego juz nie dalo rady, slyszalem ze mozna miec wiecej pomocnikow? gdzie moge ich znalesc??

pytanie drugie:

jestem krasnoludem poszukiwaczem, lepiej grac kusza czy jednoreczna bronia czy dwureczna? gdzie moge kupic cos pozadnego, skad brac duzo kasy?

pytanie trzecie:

w co pakowac i na jakie skille wydawac? (gram krasiem poszukiwaczem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze, którzy mogą się do Ciebie przyłączyć to:

1. Ancoron - przyłączy się do Ciebie po zabiciu wszystkich goblinów i orków (quest Obóz maruderów, zleceniodawca: Kapitan z Tallon),

2. Auralia - przyłączy się do Ciebie po przyniesieniu jej receptury na napój mocy (quest Receptura na napój mocy (kontynuacja), lokacja: Ferdok),

3. Dranor - przyłączy się po uwolnieniu go z niewoli bandytów (quest Diadem i kochanek, lokacja: Łysa Góra),

4. Forgrimm - przyłączy się do Ciebie podczas wykonywania głównego questu w mieście Ferdok (karczma "Srebrny Dzban"),

5. Gladys Shladromir - przyłączy się do Ciebie podczas wykonywania głównego questu w mieście Ferdok (quest Odszukaj Gladys Shladromir),

6. Gwendala - przyłączy się do Ciebie po wykonaniu questu Elf w niebezpieczeństwie na bagnach Moorbridge (po pokonaniu Złego Drzewa)

7. Jost von Anderstein - przyłączy się do Ciebie po wykonaniu questu Więzień, w mieście Ferdok,

8. Nassreddin - przyłączy się do Ciebie po tym, jak porozmawiasz z Gerlingiem w Cytadeli Hrabiowskiej na temat Nassreddina - Gerling poleci Ci przyłączenie Nassreddina do Twojej drużyny,

9. Traldar - przyłączy się do Ciebie po wykonaniu questu Oko smoka, tuż pod koniec rozdziału szóstego (spotkasz go w Cytadeli Hrabiowskiej w Ferdok)

No jest jeszcze Rhulana, którą już masz w drużynie :smile:

Na drugie i trzecie pytanie nie mogę odpowiedzieć wprost, bo nie wiem, jaki styl walki preferujesz - na odległość czy z bliska... No i jeszcze taka rada: nieważne jaką postacią grasz - możesz władać orężem każdego rodzaju, tylko jak już zaczniesz walczyć jednym typem broni, to nie ulepszaj postaci w innym kierunku, bo nie ma sensu ulepszanie postaci, dawanie jej talentów, z których nie korzystasz itp itd :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...