Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisek06

Tony hawks Underground 2

Polecane posty

Gość dexter666
w Sick Story mode Arcade machine w Skatopii każe zrobić 1.000.000 w 1 minutę, a w Sick Classic Mode mogę Ci tylko powiedzieć, że w przedostatniej planszy(Los Angeles) Sick Score wynosi 2.000.000 przez 2 minuty.

A coś mnie właśnie doszly słuche, że ponoć nawet 5 mln każą zrobić w dwie minuty. Więc jak to jest? Mam tylko nadzieję, że są dość dogodne warunki, a nie coś w rodzaju Chicago z TH4. :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy Ed: Jesli chodzi o pomalowanie tego billboardu to moj sposob byl tylko jeden (co nie znaczy ze nie ma innych) - na jeden z dachow tuz obok tablicy prowadzi kabel ciagnacy sie od dachu za kafejka - trzeba go zgrindowac (nie jest to latwe, prowadzi spory kawalek pod gore), potem jeszcze krotka wspinaczka i kolejne zadanie zaliczone. IMO jedno z najtrudniejszych grafitti w calej grze.

Dexter666: podkreslam, 5 mln to czysty strzal - jestem w tej chwili gdzies w polowie Classica i dotad sumy wymagane rosly dosc szybko. A z tego co pisze Chudy Ed ostatni park powinien zadac gdzies circa 2,5 - 3 mln... Czyli jak najbardziej do wykonania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem się przyłączyć do rozmowy o THUG'u 2 bo jednak cała seria thps są jednymi z moich ulubionych gier.

Na poczatek się pochwale że mam oryginała, wygrałem go na WarsawGameShow. a mój rekordzik na multi (comb'a) to 6 milionów (ktoś nie wierzy zapraszam na gg po screen'a :P )

mam tylko problem z zadaniami w Skateopii :/ ale tak więkrzość map mam zaliczone na ok 850 - 900 w tym jedna czy 2 na max'a czyli 1000pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Witam all!!!! Dex napisałem, że w PRZEDOSTATNIEJ PLANSZY Sick Score wynosi 2 mln, nie wiem, ile wynosi w ostatniej, bo mi się nie chciało w to grać(bo 10 h bez przerwy na Classicu mnie trochę zmęczyło:D ) Witam Phantoma!! Napisz, na jakim jesteś poziomie trudności, bo np. na Easy dwie plansze na 1000 pkt. to kwestia godziny. Mam dwa pytania:

1)jest na forum jakiś kozak, co ma full statsy na Sick Story Mode??

2)o co chodzi w zadaniu "Cleat the Path" w Skatopii??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem głupi żeby grać na Easy :D we wszystko gram na Sick.

Co do statystyk skater'a to brakuje mi 3pkt. - 1do run, 1 do grind i 1 do switch bodajrze bo już nie pamiętam...

jeśli chodzi o to zadanie to nie iwem bo go nie mam jeszcze :/ a wogóle to kto je ma ? Pro czy Secret ? i pytanie co do wielkiejstopy, gdzie jak do niego dojść ? bo wiem gdzie jest i go widze ale jak wyskocze za ogrodzenie to mnie przecież przenosi z początek mapy...help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy Ed: errata do zadania z Nowego Orleanu - ustawiasz sie w poolu naprzeciw billboardu (tym nad kafejka), nabierasz wysokosci i wybijasz sie. W locie odstawiasz deske i chwytasz znajdujacej sie dosc wysoko rurki. Teraz wszystko powinno byc jasne :P.

A to zadanie z Skatopii (Clear the Path) ze smiesznym ustawieniem kamery, polega po prostu na zjedzie w dol manualem i umiejetnym wybiciu sie z rampy na dole.

Wielka stopa ujawnia sie dopiero po odnalezieniu pily mechanicznej dla Jessego Jamesa :]. Potem najbardziej wypasiony futrzak w grze jest dostepny na jednym z wystepow skalnych pod billboardem.

Pozdro dla wszystkich THUG (i THPS) maniakow :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Nie no Phantom normalnie mnie załamałeś. Wyrabiasz 6 mln na Sick'u, a nie wiesz, gdzie jest Wielka Stopa w Skatopii?? Dziwne... Aha bry mam jeszcze 2 pytanka: w jaki sposób zrobiłeś tego Super długiego manual'a w Skatopii, bo mnie on strasznie wpienia. I jeszcze daj sposób na ten śmieszny balon pogodowy, to już mam całą grę na full:D Z tym bilboard'em to właśnie tak próbowałem, ale jak Tobie się udało, to jeszcze popróbuję. Co do manuala w Berlinie, to mój sposób naprawdę działa!! Żeby było śmieszniej, to tak w połowie drogi włącz sobie Focusa i już masz na 100% zadanie zaliczone. Pozdrowienia for all!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy Ed: manuala, podobnie jak tego z Berlina (przysiadlem i w koncu go zrobilem, ufff :>) trzeba po prostu zrobic. Koszmarek niezly, ale w odroznieniu od THPS4 i Alcatraz, w Skatopii jest tylko jeden zakret, do tego srednio ostry. Przydaje sie nabranie duzej predkosci na starcie (walnij jakiegos spine'a albo zgrinduj krawedz drogi) no i oczywiscie focus pod koniec...

Co do zadania z balonem... no wlasnie, wczesniej pisalem ze pozostaly mi dwa zadania w Story - teraz po zrobieniu manuala w Berlinie jest juz tylko jedno... wlasnie balon :P. Domyslam sie, ze trzeba zrobic odpowiedni spine transfer na samym szczycie kolo tego wielkiego bowla i przeleciec na taki maly QP z ktorego nalezy sie wybic i zlapac balonik :).

I jest jeszcze jeden (choc mocno naciagany) sposob na pomalowanie billboardu w Nowym Orleanie - kolo ladowiska dla helikoptera znajduje sie krata z goracym powietrzem. Starzy fani kwaka dobrze wiedza, co to kontrola nad wysoko lecaca postacia. :P Innymi slowy, jesli dobrze przymierzysz, wyladujesz tuz obok boardu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Siemanko!! Dzięki bry, w najbliższym czasie, jak będę miał czas to sprawdzę trafność Twoich wskazówek. Bilboard'a już zrobiłem, tylko na tej Skatopii 3 zadania(jak możesz to powiedz, przez co trzeba przeskoczyć w Clear the path) A tak ogólnie to coś mi się wali z Sick Classic'iem, gdyż jak zapisuję poziom School(10/10 of courz) to już później nie mogę go wczytać:(:( Co do THPS 4 i Alcatraz, to rzeczywiście ten marny manual w Skatopii to pikuś:D:D Aha jeszcze jedno: czy ów manual trzeba poprowadzić idealnie po ścieżce czy dowolnie?? Pozdrowienia!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clear the path, jak juz wczesniej mowilem to stosunkowo proste zadanie polegajace jedynie na utrzymaniu manuala w jednej linii i wybiciu sie z pochylni na samym dole. Raz, czy dwa razy moze nie wyjsc (raczej przypadkowo), za trzecim powinno juz byc zaliczone :).

Obilo mi sie o uszy, ze zdarzaja sie jakies klopoty z robieniem save'ow do THUGa, ktore mnie na szczescie ominely. Szczegolow niestety nie znam.

Co do manuala, to nie widze innej drogi jak tylko po sciezce - zreszta prowadzi ona prosto do bramy, wiec zbyt duzego pola do popisu raczej nie ma :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Siemanko!! Dawno mnie tu nie było. A propo bry ten balon nie jest taki ciężki. Po prostu musisz zrobić spine transfer'a z takiego wybrzuszenia na samym szczycie i wlecisz na taką małą rampkę z wystarczającą prędkością, żeby doskoczyć bez trudu do balonu. A tak z ciekawości: odkryłeś piekło w Pro Skater?? Aha za Clear the Path dziękuje, ja zawsze wybijałem się przed tą wyskocznią, więc mi nie zaliczało. Pozdrówka dla wszystkich Hawk maniaków!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sick Story mode Arcade machine w Skatopii każe zrobić 1.000.000 w 1 minutę, a w Sick Classic Mode mogę Ci tylko powiedzieć, że w przedostatniej planszy(Los Angeles) Sick Score wynosi 2.000.000 przez 2 minuty.

A coś mnie właśnie doszly słuche, że ponoć nawet 5 mln każą zrobić w dwie minuty. Więc jak to jest? Mam tylko nadzieję, że są dość dogodne warunki, a nie coś w rodzaju Chicago z TH4. :

hmmm, to AŻ taki problem nie jest, wystarczy ciagle robic manuale i pivoty na focusie (moja specjalnosc :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

No niby nie jest problem, ale focus się przecież kiedyś kończy, nieprawdaż?? Po co pivoty?? Lepiej robić na początek ok. 4 specjalne manual'e, a potem wskoczyć na focus'a i tylko mnożnik odpowiedni dobić i nie obudzić się z ręką w nocniku, kiedy ów focus się skończy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby wszystko odblokowac to muszę zaliczyć wszystkie zadania na wszystkich poziomach trudnosci? Przeszłem story na easy i classic na normal tzn. juz dostałem i tu i tu rozne bonusy i filmiki i nie wiem czy muszę w classic zrobić wszystkie zadania czy nie. W story gram teraz na medium i nie mogę wrócić do easy. (tak czy siak bym zrobił wszystkie zadania przynajmniej na jednym poziomie trudności i w story i w classic ale wolę wiedzieć :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na klawiaturze jest moim zdaniem bardzo prosta. Ja gram w serie Tony Hawk od czesci 2 i moim zdaniem gra na klawiaturze to tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja jak porzyczylem pada ok kolegi to nie potrafilem grac.... combosy jakies niskie i w ogole zle mi się grało. By być dobrym po porstu trzeba ćwiczyć i nie pomoze tutaj zadaen super pad... mi sie dobrze gra na klawiaturze i nei narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Jako że dorwałem THUGa (wygrałem ^^) pojawiły się w głowie mej te oto nurtujące pytania (czas odkurzyć temat):

1.Czy jeśli jakiegoś zadania w Story nie wykonam, tylko polecę do następnej planszy, to bedę mógł doń wrócić, czy trzeba robić wsyztskie od razu, by mieć 100%?

2. Czy przejście story na normalu (jka mi się uda w pełni to jeszcze na hardzie spróbuję) odblokowuje filmiki odkrywające się po przejściu easy?

Rozumicie - sa filmiki które się odblokowują jak się przejdzie easy. A jak się przejdzie tylko na normalu (później ew. na hardzie, ale w tym wypadku to niepotzreebne info), to też będą dost.?

Z góry dzięx (choć niedługo i tak będę miał jakiś problem. Znowu :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kubanov

Mam jedno pytanie: czy ktoś miał już okazję grać postacią Steve-O? Jeśli tak to czy może zrobić screena i go przysłać? Bardzo jestem ciekawy jak wygląda ze swoją "deską :)))))"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kubanov
Gra na klawiaturze jest moim zdaniem bardzo prosta. Ja gram w serie Tony Hawk od czesci 2 i moim zdaniem gra na klawiaturze to tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja jak porzyczylem pada ok kolegi to nie potrafilem grac.... combosy jakies niskie i w ogole zle mi się grało. By być dobrym po porstu trzeba ćwiczyć i nie pomoze tutaj zadaen super pad... mi sie dobrze gra na klawiaturze i nei narzekam.

W 100% się z tobą zgadzam! Ja na klawiaturze przeszedłem THPS2 wszystkimi postaciami (tak, tak, Skate Heaven to ładna plansza...), jak również THPS3 (też wszystkimi) i teraz sądzę ,żę na padzie to by mnie chyba cholera wzięła zanim byłbym to powtórzył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, jak się wdrapać w skatopii na tą bombę w kształcie kuli ziemskiej??

Musisz zorbić Grinda na rampie obok, ta rampa w koncu zakręci w stronę kuli. Musisz wyskoczyć i zejść z deski... oto cały problem.

Nie wiem, czy jasno to opisałem.

I jeszcze jedno. W australii nie mogę zrobić 2-óch tricków Rosterrie między dwoma rampami. Nie mogę się po prosru rozpędzić, żeby wysoko skoczyć. JAK TO PRZEJŚĆ??

i kolejna sprawa. Skąd mogę wziąć listę grindów. W opcjach nie ma ich ustawień. Szczególnie zależy mi na DARKSLIDZIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z robieniem statystyk w THUG 2. Są tam dwa zadnia " wykonaj 2 i 4 wpleki w jednym combo". No więc pomyślalem ze to nie problem, i postanowilem wykonac go na mapie treningowej w miejscu gdzie uczylem si erobic wlepy. Problem w tym, ze nie moge tego wogole wykonac!Zrobilem, nawet ze 7 wlepek w jednym kombo (na ekranie kombo pisalo kilka razy "wlpeka"), i dalej nic! Aha i jakby ktos wiedzial, to gdzie mozna wykonac skok na 70 stop? Z gory THX!

@Xantyp - podobnie jak spine transfera, czyli po wyskoku z jednej rampy na druga naciskasz dwa klawisze odpowiedzialne za zmiane ustawienia deski. Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...