Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Midi86

Nowy headset pomoc

Polecane posty

Witam.

Potrzebuje pomocy w wyborze nowego headsetu.

Moja karta dzwiekowa to creative X-fi Fatal1ty. Obecnie uzywam zestawu Sennheiser PC 160 SK ale ten ma juz niestety swoje lata i potrzebuje czegos nowego.

Cena max 350 zl ale ogolnie szukam najlepszej mieszanki miedzy cena i jakoscia :)

Z gory dziekuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak wszystkim polecam Razer Carcharias. To IMHO jeden z najlepszych headsetów, choć nie może się równać ze słuchawkami muzycznymi.

Cenę ma znośną, bo można go zdobyć już za 250 zł. Zbyt tanio to nie jest, ale te słuchawki są naprawdę bardzo wygodne (miękkie poduszki), i dźwięk też jest bardzo wysokiej jakości. Jedynie mikrofon mógłby bć lepszy, ale jest napewno lepszy od wielu innych.

W każdym razie ja polecam Carchariasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc.

Jak narazie Razer Carcharias wyglada najbardziej obiecujaco :)

Ale moja uwage zwrocily rowniez ROCCAT Kave 5.1. Czy ktos wie ktory z tych dwoch zestawow bylby lepszy, lub moze podac linka gdzie jest jakis test obu tych headsetow?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobrą kartę dzwiękową to można Siberie/5H v2 bez USB wziąć, albo coś z Sennheiserów. Carcharias mają kiepski mikrofon, ale jeśli to nie przeszkadza to przy założeniu, że grasz tylko w domu też będą dobrym zakupem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...