Skocz do zawartości

Half past dead / Wpół do śmierci (2002)


Spriggs

Polecane posty

Half_Past_Dead.jpg

Miałem kilkakrotnie okazje oglądać ten film, bardzo dobry. :)

Sascha Petrosevitch kradł zawodowo samochody, jednak że podczas którejś z pracy. Został aresztowany przez policje, i osadzony w wiezieniu na wyspie, trochę przypominającym takie, unowocześnione Alcatraz. Wszystko pięknie fajnie, póki nie pojawiają się terroryści, którzy chcą uwolnić pewnego starca, który został skazany na śmierć. Sascha musi oczywiście wziąć sprawy w swoje ręce, ale nie jest w sam w tej walce. Pomagają mu lokalni przestępcy osadzeni w tym zakładzie.

Obsada.

Steven Seagal

Morris Chestnut

Ja Rule

Nia Peeples

Tony Plana

Kurupt

Michael "Bear" Taliferro

Claudia Christian

Linda Thorson

Bruce Weitz

Michael McGrady

Richard Bremmer

Nie jestem pewny czy to pełna obsada, jak coś to poszukam info. Film bardzo dobry, w 2007 roku wyszedł sequel, ale póki co nie miałem go okazji oglądać. Polecam fanom Seagala oraz tym co lubią akcje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bardzo dobry? Bez jaj, IMO to najwyżej średniak jak większość filmów z panem Seagalem :P Łubu-dubu, zabili go i uciekł - żadnej finezji, żadnego skomplikowania. Ot, kino dla totalnego odprężenia gdzie rozwala jak chce oddział terrorystów w totalnie przegiętych akcjach jak chociażby ta z helikopterem :-) Wiecie, obejrzeć można, ale naprawdę na wiele "debilizmów" trzeba będzie się uśmiechnąć... vide

ostatnia scena jak starzec wysadza się z głównym antagonistą

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...