Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

razor111

Zamienię się grami!

Polecane posty

Mam do zaoferowania:

Blacksite Area 51

LOST: Zagubieni

Devil May Cry 4

Devil May Cry 3

Far Cry

Poszukuję:

Mass Effect

Fallaut 3

Colin Dirt

Colin Dirt 2

Call of Duty: World at War

Tom Clancy's HAWX

Mirror's Edge.

Mogę również wymienić się na trochę starsze tytuły (2005-2006) Typu:

Driver 4

Dark Messiah of Might and Magic

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

lub inne...

Wezmę dosłownie wszystko !!! PISAĆ !!!

Jakby ktoś miał którąś z tych gier to proszę o kontakt na PW.

Czekam również na wasze propozycje !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Turoka (Pl dubbing) i Me jakby co, i w sumie to Crysis Warhead by mnie interesowal. Ale tez mam pełno innych gier, może nie nowości typu ME 2 albo AvP 3, których zresztą sam poszukuję więc jakby,ś miał innegry tez na wymiane to masz moje gg: 2821447 lub tez wiekszosc ich podamw swoim temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry moge sprzedac jedynie, bo mam zamiar sobie kupic konsole. Fallout 3 jest w idealnym stanie ale Mass Effect ma tak beznadziejne pudelko na plyty ze siedza 4 w nim i to jedna na drugiej, tego dnia co kupilem po rozpakowaniu gry zdziwilem sie tym co zobaczylem w srodku, plytki do instalacji gry lataly po calym pudelku i byly dotykane palcami ( gra byla zapakowana ) przez co nosza ledwie widoczne ryski:/ Plytka z dodatkiem jest w idealnym stanie. Za jakies 70 zł obie gry + koszt wysylki, moge sprzedac jak chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry moge sprzedac jedynie, bo mam zamiar sobie kupic konsole. Fallout 3 jest w idealnym stanie ale Mass Effect ma tak beznadziejne pudelko na plyty ze siedza 4 w nim i to jedna na drugiej, tego dnia co kupilem po rozpakowaniu gry zdziwilem sie tym co zobaczylem w srodku, plytki do instalacji gry lataly po calym pudelku i byly dotykane palcami ( gra byla zapakowana ) przez co nosza ledwie widoczne ryski:/ Plytka z dodatkiem jest w idealnym stanie. Za jakies 70 zł obie gry + koszt wysylki, moge sprzedac jak chcesz.

Mogę się tylko zamienić !!! jakbyś zmienił zdanie to daj znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...