Skocz do zawartości

AvP czy BC2?


Jesdaff

Polecane posty

Witam. Otóż mam takowy problem; od dawna napaliłem się na nowego Battlefielda, ale po tym co zobaczyłem w becie trochę mnie odepchnął (może mapa w śniegu mi nie przypadła do gustu, ogólnie niedokończony silnik, tekstury itp.) i właśnie nagle pojawiła mi się chrapka na nowe AvP (w poprzednie części nie grałem) - zachciało mi się poczuć mroczny klimat i trochę oldskulowości.

Więc się pytam co byście na mym miejscu wybrali? jaka by była wasza decyzja?

Czekam na odpowiedzi i rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AvP, to nie jest statystyczny FPS. Tu liczy się umiejętność szybkiego planowania ataku i umiejętność korzystania z dostępnego wyposażenia i użycia odpowiedniej broni, do odpowiedniego zadania. Celność ma niewiele do rzeczy. Poza tym w AvP jest też walka wręcz, gdzie trzeba wiedzieć w którym momencie wykonać blok i kontrę, żeby nie dać się ugryźć i jednocześnie załatwić wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam, dla mnie bezapelacyjnie lepszy jest Battlefield Bad Company 2, grałem w demo AvP i niespecjalnie mi się spodobała, a w bete BFBC 2 grało mi się bez porównania lepiej, a po za tym napewno dopracują przed premierą BFBC2, także ja kupuję BFBC2 i już się 5 marca niemogę doczekać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać, że dochodzi jeszcze różnica cenowa w najlepszym wypadku około 20 zł, a dla mnie liczy się każdy grosz. Poza tym mam jeszcze TF2, więc może właśnie AvP wybiorę. Poza tym raz udało mi się pograć w demo i było świetnie. Jednakże poczekam jeszcze na insze propozycje.

No i znowu jestem w kropce, ponieważ AvP po wielu filmikach zawiodło mnie i zniechęciło a BC2 przestało mnie interesować, więc chciałbym prosić o pomoc w wyborze gry do 120 z.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam AvP fajna adrenalinka ok grafa i fajnie się gra predatorem jak się ludziom czaszki z kręgosłupem wyciąga jak coś to sciągnij sobie demo tak będzie najlepiej żeby się upewnić czy ci pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...