Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dantEpl83

Rozwiązany: BF Bad Company 2

Polecane posty

Wczoraj jeszcze grałem normalnie bez mniejszych problemów. Kiedy dziś chciałem się zalogować na konto w grze to mi pisze że "Unable to login in. Please try again". Sprawdziłem czy aby e-mail się nie przestawił to samo z hasłem i efekt jest zawsze taki sam. Ktoś wie co może być nie tak?

//edit. Znalazłem info na innej stronie że serwery są wyłączone do 14. Temat można zamknąć i przepraszam za kłopot,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest "już" 15:28, a dalej nie można się zalogować :/

U mnie sprawa wygląda tak, demo>ps3>wczoraj normalnie>dzisiaj już nie. Ktoś zrozumiał? Mam nadzieję, że tak ^^ Chodzi o to, że wczoraj ściągnąłem sobie demko z PSN i grałem normalnie. Gra mnie NIE prosiła o żadne logowanie się do EA online, byłem cały czas zalogowany w PSN (w sumie teraz też jestem, i nie mogę się połączyć). Internet jest (heavy rain się ściągało w tle), ale connection failed. Szukałem rozwiązań w google, nic nie znalazłem. Są ludzie mający podobny, a nawet taki sam problem, ale w innych grach (Battlefield 1943, czy Bad Company 1(!)).

Ktoś ma może identyczny problem z demkiem na ps3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żal" to będzie można mieć do producenta gry jak będzie wydana pełna wersja i będą się działy co trochę takie akcje. A że to jest beta więc wszystko może się zdarzyć. Pewnie ciągle coś poprawiają itd. i możliwe jak gdzieś czytałem że dopiero jutro będzie można pograć znowu. Po za tym to co napisałem w tym temacie to są komentarze innych graczy, którzy też grali w betę i ni stąd ni zowon mają takie problemy. Więc co tak naprawdę się dzieje z Battlefield to na 100% nie wiadomo. ja mam nadziej że to nie koniec bety i że to naprawdę są tylko prace konserwacyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, a mianowicie gry wchodzę do gry po raz pierwszy daje join game i chcę wpisać klucz to próbuje mi isę z czymś łączyć a potem pisze że połączenie z EA online niemożliwe czy coś w tym stylu i nawet nie chce mnie dopuścić do wpisania klucza. Pomóżcie mi bo nie wiem co mam zrobić z góry dziękuje za szybkie odpowiedzi

________________________________

@up

Raczej to nie koniec bety bo w takim razie po co by dzisiaj na gry-online rozdawali beta keye (dostałem jednego :D), ponoć beta ma się skończyć na początku marca pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie... wy gracie w betę, ja w demo. Może to są dwie różne sprawy? :P Nie wiem, nie znam się, tak tylko spekuluję (trudne słowo)...

EDIT: Gra działa, serwery włączone. Temat nie tyle co do zamknięcia, co do usunięcia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...