Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaTeCzEk

Nowy monitor

Polecane posty

Witam, ostatnio mój wysłużony crt zaczął sprawiać coraz więcej problemów i muszę myśleć nad wymianą, zanim padnie kompletnie.

Mam w domu M237WDP-PC od cyfry (strasznie ciężko znaleźć o nim jakieś opinie), ale nie za bardzo przypadł mi do gustu i zastanawiam się nad sprzedaniem go i kupieniem innego. Mogę dać około 1000-1200 zł (włączając kasę za sprzedanie tamtego). Monitor służy głównie do gier i najlepiej, żeby miał 21.5" - 24". Rozdzielczość 1920x1080 (o inną raczej ciężko przy takich przekątnych).

Jako, że to moja pierwsza przesiadka crt -> lcd, mam parę pytań. Mianowicie, jak na takim monitorze działają stare gry? Wiem, że np. do Baldura jest łatka, która umożliwia granie w wysokiej rozdzielczości, ale co z Tormentem?

Czy obraz ulega znacznemu pogorszeniu, przy zmienianiu rozdzielczości na mniejszą? Mój komputer nie jest nowy i z niektórymi grami na pewno będzie mieć problem w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Może jednak lepiej zostać przy tym od cyfry?

Mój komputer (w najbliższym czasie go nie zmienię na pewno):

Gigabyte GA 965G-DS3

Intel Core2Duo E6600 (2.4 GHz, nie da rady podkręcić bez zmiany płyty, a przynajmniej tak mi powiedział ten, co to miał podkręcać)

4 GB RAM GEIL DDR2 800 MHz

GeForce 8800 GTS 512MB (Core 650 MHz; Shadery 1625 MHz; Memory 972 MHz)

Z góry dzięki za pomoc. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...