Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Jak dla mnie jedyną grą, którą zazdroszczę graczom posiadającym konsole, jest Alan Wake, tą grą zaciekawiłem się na samym początku dobre kilka lat temu, gdy była zapowiedziana, po czym przez długi czas o tej grze zrobiło się cicho, okazało się, że wyszła jedna z lepszych gier, szkoda, że narazie tylko na X360 ale mam nadzieję, że za jakiś czas wyjdzie także na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na PC najlepiej nadawałyby się takie gry jak killzone, resistance,uncharted. Takie gry jak naprzykład God of War czy Tekken zwyczajnie na PC by się nie nadawały.

Nasz kolega boyd ma coś z poczuciem czasu ponieważ chciał na PC GTA 5 ocb? przecież nie ma jeszcze piątej części grand theft auto. Chyba mamy dowody na podróże w czasie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na PC najlepiej nadawałyby się takie gry jak killzone, resistance,uncharted. Takie gry jak naprzykład God of War czy Tekken zwyczajnie na PC by się nie nadawały.

Nasz kolega boyd ma coś z poczuciem czasu ponieważ chciał na PC GTA 5 ocb? przecież nie ma jeszcze piątej części grand theft auto. Chyba mamy dowody na podróże w czasie :wink:

Nasz kolega chcialby Gran Turismo 5 nie GTA 5 :P swoją drogą.

A od siebie Alan Wake, Heavy Rain, Red Dead Redemtion oraz kochane GT5 !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...