Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziombo

Laptop do Gier

Polecane posty

Witam,

Powoli przymierzam się do kupna nowego laptopa, lecz niestety nie mam zielonego pojęcia co wybrać. Chciałbym używać tego laptopa w szczególności do gier. Nie chce kupować laptopa za 10tyś. bo już takie widziałem. Wolałbym coś w granicach 5-6tyś. zł. Chciałbym móc pograć w niektóre gry na wysokich, nie musza być maksymalne detale, lecz także móc odpalić kilka gier jednoczesnie, już na niższych detalach. "Guglowałem" już troche i szukałem laptopów, lecz nie wiem czy się wogóle nadają. Chciałbym by lapek miał z 4gb Ramu z możliwością dodania jeszcze kilku gb, żeby procek był dośc mocny i oczywiśce karta żeby dawała sobie rade. Bateria nie musi na długo starczac, bo i tak gram w domu. By nie było pytań w stylu: "o co ci laptop skoro grasz w domu?" to od razu powiem. Czasem wyjeżdżam sobie do babci np. czy gdzieś, to tam także sie przypnę do kontatku, ale ze stacjonarnym już nie pojadę, i po to mi własnie laptop. Tak więc z góry dziękuje i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.

Ziombo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie brzmiało: jaki laptop... nie ile mam wydać na to czy na to... za pół roku prawdopodobnie będe w szkole z internatem, więc PC mi się raczej nie przyda. U babci nie gram cały czas, ale w nocy fajnie jest sobie pograć gdy Babunia śpi. co byście powiedzieli na laptopa: Acer 8942? Chyba jeszcze nie wyszedł, ale niedługo ma się pojawić. Czy laptop da sobie radę z nowymi produkcjami? Wiem, że bateria długo nie wytrzyma i, że podczas grania nie będzie mi potrzebny kaloryfer gdy będzie zimno, lecz to akurat mi nie robi :D. Chciałbym tylko usłyzeć od was czy laptop poradzi sobie z nowymi produkcjami i czy znacie może jakąś dokładniejszą date niż 2010 rok :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem zabrać PC do szkoły z internatem?

Z tego co widzę ten acer dosyć konkretnie się prezentuje i z grami da sobie radę ale czy z najnowszymi produkcjami na full detalach nie wiem,i coś mi się wydaje ,że może Ci na niego braknąć funduszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...