Skocz do zawartości

Asus P525 czy P526


xandi

Polecane posty

Mam zamiar w końcu kupić sobie sprzęt z Windows Mobile na pokładzie. Oglądałem sobie róże modele i spodobały mi się 2 Asusy: model P525 i P526. I tu mam problem bo nie wiem. którego wybrać :P

W necie wyczytałem, że ten P525 ma WiFI ale nie ma EDGE, a P526 ma EDGE i nie ma WiFi ale podobno jakoś można zrobić żeby miał. Dalej wyczytałem, że ten P525 ma lepszego procka(416Mhz) od P526(200Mhz).

Miał ktoś może kiedyś ten telefon? :D

Bo tego P525 można już na koło 200zł wyrwać na allegro i nawet mi się podoba.

A może znacie jakieś fajniejsze telefony z WM? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xandi, to zależy gdzie najczęściej przebywasz. Jeżeli masz w pobliżu router wi-fi, to wybór jest oczywisty. Plus mocniejszy procek, czyli mniejszy lag, ale bateria krócej potrzyma. Ale to raczej nie jest duża różnica. I jeżeli producent nie podaje, że jest wi-fi, to go nie ma, chyba że będziesz go dołączał hardware-owo. Edge to też nie problem, bo jak ma wi-fi, to ma też UMTS/HSxPA. Mam nadzieję, że się przydałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałeś się :P

Router w domu mam i w sumie raczej bym z tego często korzystał jak komp wyłączony by stał.

Na mojej nokii 5610 często w necie siedzę i pakiety na internet muszę kupować, a przy WiFi tego problemu by nie było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...