Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JamesVoo

Dyskusje o: Lista gier: Akcja

Polecane posty

Jako że nie chce spamować w TYM temacie, tu napisze swoje uwagi.

Nie napiszę co o tym sądzę, gdyż to raczej nie jest zgodne z regulaminem...

A tak bardzo spokojnie, CO TO MA BYĆ?!

1. Jest tytuł i rok, tylko? Gdzie producent, gdzie platformy, gdzie jakikolwiek screen? Gdzie chociażby okładka gry?

2. Treść, żałosna. Zajmę się tylko GTA IV, ponieważ nie będę się aż tak pastwił

W tej części Grand Theft Auto sterujemy Nico Bellickiem.

Z tego co pamiętam to sterujemy Niko Bellicem, a nie jakimś potworkiem.

Nicko

? Jak już to Niko, a nie jakieś Nicki

żek kuzynn Bellicka okłamał go, że jet bogatay i tak dalej

Polska język trudna język? Po za tym, mogłeś od razu napisać "Przyjechał, został okłamany itd."

z których Nico

To w końcu Nicko, czy Nico?

W grze został powiększony arsenał broni oraz ilość pojazdów.

Oprócz tego że jest obcięta(względem SA) z samolotów, motorów, kilku broni(baseball, piła mechaniczna, minigun, kastet, katana, pałka policyjna, kij bilardowy/golfowy, łopata), to reszta się zgadza.

Reszta jest napisana podobnie żałośnie, zacznij to robić od nowa, ponieważ teraz poziom jest żenujący, przyłóż się trochę i chociaż używaj FF żeby Ci błędy sprawdził...

@DOWN - Racja jest, ale piły i miniguna już nie ma, o jeszcze kaseta i katany nie ma. Do tego pałki policyjnej, kija bilardowego/golfowego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się wziąć za resztę :)

GTA I - oprócz bardzo ubogich informacji o samej grze, w pisowni zauważyłem jeden błąd

``z lotu ptaka``

Nie można było "z lotu ptaka" ?

Po za tym żadnych informacji o np. kontrowersjach wokół gry, czy chociażby zmieceniu większości ówczesnych gier z powierzchni ziemi falami grywalności itd? Ani nic że grę można w pełni legalnie za darmo pobrać?

GTA II -

powrzechnie

Powszechnie...

każ dy

A nie mo żna było ra zem?

Zabijając jedne z członków gangu zdobywamy respekt u innego gangu.

To mi bardziej wygląda na tekst zrobiony przez translatora, przecież to nawet się dziwnie czyta, a co dopiero mówi.

Ogólnie tak jak wszędzie miernota informacji(o czym nie będę wszędzie wspominać, ale wszędzie jest), chociażby brak jakiegokolwiek połączenia jednego zdania z drugim

Drugim naszym zmartwieniem

A pierwsze gdzie było?

GTA III - A przepraszam bardzo ale gdzie jest napisane że to pierwsza gra w serii w 3d? Jest napisane że jest widok "z za pleców", ale miłoby było jakbyś napisał że tam jednak jest pełne 3d.

Po mieście możemy przemieszczać się samochodami, ciężarówkami, karetkami itd.

A karetka to nie ciężarówka, a ciężarówka to nie samochód?

GTA: VC -

wysłani (...)abyśmy zabijali gangsterów i mafiozów, kradli, napadali i robili wiele innych rzeczy.

Nie ma to jak uszczegółowienie i wzmianka o genialnej różnorodności misji...

nwymi samochodami,

hmmm....

oraz (na wodzie) łodziami.

A widziałeś latające lub jeżdżące łodzie?

karabinie saperskim

Nie ma co ale świetna literówka =D

GTA:SA -

San Andreas nie składa się tylko ze slumsów,

Wyobrażasz sobie San Francisco, Las Vegas i Los Angeles składające się tylko ze slumsów o_O

grymożemy

Maszracje...

I tak jak pisałem, wszędzie miernota informacji ich tragicznie małą ilość, żadnych informacji poza rozgrywką, brak screena(jakiegokolwiek), nawet nazwy producenta

EDIT: Zauważyłem literówkę w temacie, będę wdzięczny jak ktoś poprawi :)

EDIT:@Down - Łodzie latające po wpisaniu kodu w SA, a karabinu saperskiego jeszcze nie widziałem :) A ja nie mówię że coś jest złego w samym robieniu literówke, ale w takiej pracy, co bądź co bądź, jest poważną sprawą, nie powinny się zdarzać, przynajmniej nie w takiej ilości :) A składni się nie czepiam, bo moja jest bardzo kiepska :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...