Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kronos

GTA: LCS vs. GTA: Chinatown vs. Gangs of London

Polecane posty

Tak jak w temacie, mam już GTA Vice City Stories i mam zamiar kupić sobie kolejną grę z tej serii. Którą część wybrać? Chinatown czy LC Stories? A może wybrać zupełnie inną grę, ale też gangsterską czyli Gangs of London?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Gangs of London nie przypadł do gustu. LCS też może Cię zawieść, jeżeli grałeś w VCS, które jest o niebo lepsze. W Chinatown z kolei nie grałem, ale w najbliższym czasie mam zamiar zagrać, bo gra prezentuje się dość ciekawie.

Reasumując ja zastanowił bym się nad LCS i Chinatown. Myślę, że obydwie gry są warte zakupu, jednak w przypadku LCS nie spodziewaj się fajerwerków, jeżeli grałeś w Vice City Stories. Chinatown z kolei jest nieco inne (głównie ze względu na kamerę). Radzę zerknąć na YT na gameplaye (szczególnie z Chinatown Wars) i podjąć ostateczną decyzję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się nie podoba widok kamery w chainatown, alegra wydaje się być lepsza, bo ma kilka genialnych pomysłów i minigierek, oraz rzeczy z gta 4 ale nieme filmiki jakoś nie przypadają mi do gustu. W dodatku ta cena.... Chyba jednak wezme LCS, a na jaką platformę lepiej ją kupić? PSP czy PS2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację Kagex, ponadto w LCS mogę pograć w łóżku ;p Oczywiście mam zamiar kupić chinatown też, ale poczekam aż stanieje. Teraz rozejrze się za LCS. Tematu jednak na razie może jeszcze nie zamykajmy...

(Chociaż z 2 strony, na PS2 jest na pewno lepsze i wygodniejsze sterowanie, w dodatku Grafika jest bardziej gładka przy krawędziach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...