Skocz do zawartości

Głośniki dla gracza i melomana


Bylon

Polecane posty

Nie wiem czemu się ich boisz jak ognia... Ja na początku też nie byłem przekonany do Geniusa, ale... kupiłem i nie narzekam, a powiem Ci, że jak na moje wymagania to są prawie idealnie (w 100% zadowolił by mnie tylko sprzęt estradowy + konkretny wzmacniacz ;)), a pokój mam mniejszy jeszcze od ciebie (2.5x3.2 i mieszkam w bloku). Nie przeszkadza mi to w ich używaniu... Przemyśl jeszcze raz naszą propozycję co do Geniuszów, i wbrew pozorom są to mało awaryjne głośniki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz bym brał creativ'y Inspire T6200 zamist x540... Mimo, ze creative we mnie budzi mieszane uczucia, to raczej z ich glosnikow na rzecz Logitecha bym nie przeszedł. Wady opisałem powyzej x540'stek.

Co do karty do 200zł tylko Asus Xonar, moze nie slychac jakiejsc ogromnej roznicy pomiedzy audio w mp3 ale juz plyty cd graja milej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kusząco wyglądają te T6200, choć moc mogłaby być większa. A co to a wady tych Logitechów, jeśli wiedzieć można. Bo nie przypominam sobie żebyś je pisał. A jeszcze co do Creative-a, to słyszałem T6100 i gniot do kwadratu. Jesteś pewien, że T6200 grają lepiej?

A co do Geniusów, szczerze mówiąc przestraszył mnie najbardziej rozmiar i wygląd. Tak się przestraszyłem, że uciekłem za morze, i nie chce mi się już wracać :) Przyjmijmy taką wersją, OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził jednak od nich nie uciekać, tylko spróbować ;) Ja rozumiem, że nie mają takiej renomy jak Creative i Logitech które są na rynku od dłuższego czasu, ale są to głośniki które są warte swojej ceny :) I jestem przekonany, że gdybyś je kupił to byś się nie zawiódł... Moim zdaniem lepiej od nich tylko grają Logitech Z-5500 (które są moim marzeniem mmmm :P), bo do creative'a sam nie jestem zbytnio przekonany :/ Więc rozmyśl tą propozycję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do Creative-a, to słyszałem T6100 i gniot do kwadratu. Jesteś pewien, że T6200 grają lepiej?

T6100 grają lepiej od 540. 540 miałem moze z 2 miesiące, ni pierona mi ich dźwiek nie odpowiadał. Jest dla mnie przesterowany, przeregulowany nie wiem nawet jak to określić ich brzmienie jest zbyt plastikowe jak dla mnie.

choć moc mogłaby być większa

Tylko po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Po lekturze tego (i nie tylko tego) tematu zdecydowałem się na zestaw Logitech X540 + Creative X-Fi Titanium, z którego jestem bardzo zadowolony. Rożnica względem tego co wcześniej miałem (tanie Tracery 2.1 + zintegrowana karta) jest kolosalna. Głośniki grają cudnie, jedyne czego można się czepić to troszkę krótkie kable, ale można przecież kupić przedłużki. Poza tym mają pilot na kablu, możliwość monatażu centralnego głośnika na monitorze (fajne!) i funkcję zwaną Matrix rozszerzającą zwykłe stereo (np. ze starych gier) na wszystkie satelitki. Karta oferuje naprawdę sporo bajerów (jak np. Crystalizer poprawiający jakość chociażby skompresowanych kawałków). Podsumowując, zestaw taki szczerze polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...