Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lordkrzysio

Monitor dla gracza w tym przedziale cenowym.

Polecane posty

Witam,

Mam zamiar kupić jakiś porządny monitor FullHD (teraz mam 14 cali :laugh: ). Mam do wydania na tą okazje 500-799zł.

W woli ścisłości potrzeba mi monitor bez dodatkowych bajerów typu głośniki (ale odbiornik TV może być ale nie musi) lub wejście na słuchawki - mam w klawiaturze. Będę go używać do grania w rodziałkach FullHD. Zastanawiałem sie nad monitorem BenQ SE2241 21,5cala ;16:9 ;1920x1080 czy jest to dobry wybór (bo bardzo nad nim sie zastanawiam i jeśli jest ok do grania to kupuje) , jeśli nie to jaki ?

Tu jak coś jest info o monitorze http://www.benchmark.pl/aktualnosci/BenQ_S...dnym-19957.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Benq SE 2241 sadząc po parametrach (a parametry to przecież nie wszystko) będzie dobrym monitorem do grania chociaż jak dla mnie to 21,5" dla Full HD to troszkę mało. Co do jakości obrazu tego monitora to musiałby się wypowiedzieć ktoś kto go posiada a najlepiej to samemu zobaczyć :) Plusem zapewne jest wbudowany odbiornik TV aczkolwiek podnosi on zapewne sporo cenę tego monitora. Zawsze można przecież kupić monitor bez TV i zaopatrzyć się w osobny tuner TV, ale to już kwestia gustu i sposobu użytkowania sprzętu.

Jeśli jednak mógłbym coś zaproponować to poleciłbym rozważenie tego monitora : LG Flatron W2343T-PF , 23" 16:9 , 1920x1080, kontrast dynamiczny 30000:1 - cena około 620-650zł - sam jestem zadowolonym użytkownikiem tego monitora i sądząc po opiniach krążących w necie na jego temat - nie jestem w tej kwestii osamotniony:) Nie ma on co prawda odbiornika TV ale jak sam pisałeś "może, ale nie musi być"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już trwa dyskusja o monitorach to ja się dołączę i dodam jako były użytkownik LG że te matryce mają żywotność maksymalnie 5 lat. Po tym czasie zaczyna się obraz mazać, często zostają "smugi" po poprzednio wyświetlanym obrazie. Stwierdzam tak po długoletnim korzystaniu z aż 7 monitorów tej firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...