Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Jeśli ktoś chciałby Complete Edition LA Noire za 55 zł(normalnie 82 zł) to prosże o kontakt ale tylko na steam i tylko dziś, gdyż jutro wyjeżdżam prywatnie o 4 a wrócę około 23 więc jutro już nie ma szans za zakup.

PS. Edycja zwykła 40 zł

A co do samej gry to grałem trochę u kolegi na PS3 i polecam tylko znającym dosyć dobrze angielski bo granie z poradnikiem na kolanach nie jest fajne.

Na steam dziś też Orcs Must Die za 2.74? za tę cenę nawet warto.

Co do promocji na Origin to dla mnie bardzo fajnie bo kupiłem wszystkie Dragon Age, zaraz zapewne kupię Spore i Darkspore i jeszcze zastanawiam się nad 4 NFS (Undercover, Hot Pursoit, Shift 2 i The run) w końcu muszę nadrobić te zaległości....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daily Deal na Majesty 2 i DLC do niego (w packu i osobno - do wyboru, do koloru :)), wszystko przecenione po raz pierwszy o 75%. A ja kupiłem M2 jak było -66% a DLC na świątecznej wyprzedaży przy jeszcze mniejszej przecenie :(.

Zabawne, że przy okazji nie przecenili "jedynki", w promocji "dwójka" z dodatkami wychodzi o tylko 0,50? drożej od poprzednika :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy tak tanie klucze jak TE są oryginalne ? Po krótkiej rozmowie ze sprzedającym(pytałem o tryb multiplayer, który w aukcji nie jest wymieniony) dostałem klucz do sprawdzenia tego trybu. Tak za darmo. Czy mogę śmiało go użyć, czy raczej zostawić i kupić u kogoś innego?

Jeśli zły temat/dział to przepraszam

Edytowano przez Krynes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krynes

Ja na twoim miejscu po prostu kupiłbym grę bezpośrednio na Origin, zwłaszcza że jest wyprzedaż. Wyjdzie trochę drożej, ale masz pewność, że Ci nie usuną gry lub nie zbanują konto.

Co do tematu, to szykuje się Dungeon Defenders Free Weekend.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...