Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Nie, zwykły downloader jak na GOG. Plik typu "pop2008_install.exe" uruchamiasz i widzisz progressbar z podpisem "Pobieranie". Jak przejdzie to uruchamia się instalacja. O ile wszystkie gry u nich mają tak samo jak ten symulator farm co go brałem na początku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które kupowały na muve za pomocą karty: ile czasu zajęło im zaakceptowanie płatności? Kupiłem PoP prawie 2 godziny temu, a w historii zamówień przy statusie nadal jest "Zamówienie złożone", czyli czekają na płatność. Specjalnie zapłaciłem kartą, żeby było szybciej, a oni sobie jaja robią.

Edit: nieważne, w końcu zrealizowali zakup. Pewnie musieli zweryfikować kartę.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia walczę i nie mogę za nic zamienić tego Railworks 3: Trains Simulator 2012 i kuponów. Próbowałem na FA, forum Steam i Steam Trades. Macie jakieś wskazówki? Może wystawić licytację na Allegro? Tylko boję się, że nie osiągnie zbyt wysokiej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PoPa na muve - dostaje się normalnie klucz aktywacyjny na mejla, z tym, że tak jak napisano powyżej - najpierw ściągamy downloader, potem grę, następnie instalacja i potem wpisujemy kod aktywacyjny z mejla / konta na muve.

@Pawello: można przerwać ściąganie, to działa na zasadzie standardowego downloadera.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrobią daily dealów z promocją pay what you want to nie wróże im za dobrej sprzedaży.

Na GMG Magicka z DLC za 5$. Ta gra mogłaby w końcu do jakiegoś bundla trafić, bo kto chciał, to kupił podczas tych wszystkich promocji -75%. W ciągu ostatnich 60 dni było ich jakieś 5...

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym GMG. Czy kupowanie tych kluczy w i rejestrowanie ich na polskim Steamie jest legalne? Nie łamie to blokady regionalnej? I czy ta Magicka Complete ma w końcu te DLC, czy nie.

@down Dzięki bardzo. Kupiłem, zarejestrowałem Magicka działa razem ze wszystkimi DLC.

Edytowano przez Xerxess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem dla miłośników klasyki - na GOGu w wyniku podjęcia współpracy z Team 17 pojawiło się Worms United i pierwszy Alien Breed za 5,99$, a na przyszły tydzień planowana jest premiera gry... (tudududum) Superfrog! :) która to nazwa sprawia, że robi się cieplej na sercu chyba wszystkim, którzy mieli okazję posiadać kiedyś Amigę.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...