Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Co do FC2

System DRM innego producenta: SecuROM?

5 limit aktywacji

BIAAATCHESSS.

Dobra Robota Ubisoft! Obejdzie się bez tej gry w mojej bibliotece...

To ciekawe. Ja kupiłem kiedyś FC2 na Steam i przy usuwaniu nie widziałem żadnego wyrejestrowywania. To by oznaczało, że straciłem już 2 aktywacje...

Swoją drogą gra strasznie upierdliwa - przeciwnicy respawnują się kiedy odejdziesz od nich na 200 metrów, a czasem wystarczy się odwrócić i już masz pełny posterunek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam "The Polynomial - Space Of The Music". Gra podobna do Child Of Eden z Xbox 360. Strzelanina kosmiczna z perspektywy pierwszej osoby z elektronicznymi kawałkami w tle + nasze WŁASNE kawałki z dysku twardego. Do wyboru, do koloru :) . Jeżeli komuś się spodobał Beat Hazard lub Audiosurf (chociaż tu podobieństwa są trochę mniejsze), to będzie zachwycony, a 1.75 ?, to naprawdę nie jest dużo. Efekty wizualne ta gra ma niesamowite :cool: .

Warto.

http://store.steampowered.com/app/67000/

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Steam nowa gra F2P: Puzzle Pirates

A w promocji The Next BIG Thing za 14,99 euro. Gdyby sprzedawali za <5 euro to pewnie już bym kupił, trailer jest zachęcający - może być niezła komedia.

EDIT:

@Kulik - przygodówki to nie moja rzecz, więc jeśli cena nie jest naprawdę atrakcyjna bez problemu mogę poczekać kilka lat aż taka będzie;p AC II za 5 euro też bym kupił :)

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sprzedawali za <5 euro to pewnie już bym kupił, trailer jest zachęcający - może być niezła komedia.

No, jakby Assasin's Creed 2 sprzedawali za 5 euro, to też bym kupił :tongue: - TNBT to jednak stosunkowo nowa gra ;)

a poważnie - bardzo dobra przygodówka, polecam (dwie dychy mniej, niż wynosi obecna cena detaliczna - co nie znaczy, że przy odrobinie samozaparcia nie można znaleźć taniej)

Pozdrawiam,

edit: co prawda informacja już ma kilka dni, ale chyba nikt nie zamieścił - na GOGu ostatnio pojawia się sporo nowości, a niedawno do portfolio trafiła Ultima 4. Gra co prawda jest dla większości raczej ciekawostką z uwagi na grafikę, ale ma tę przyjemną zaletę, że jest całkowicie darmowa. Miłego powrotu do przeszłości :)

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie tak dokladnie na temat ale mysle ze warto o tym wspomniec. Teraz w extra klasyce pojawil sie Serious Sam Złota Edycja (1 i 2 starcie w wersji oryginalnej i hd) za 20 zl. Na 99% mozna przypisac do steama. Nie tak dawno na steamie w promocji mozna bylo go kupic za 40zl o ile sie nie myle, wiec sie oplaca.

Jak juz o tym wspominam to napisze od razu ze razem z Samem pojawily sie Company of Heroes Zlota Edycja (podstawka + 1 dodatek) za 25zl i Saints Row 2 za 20zl.

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Na pudełkach Serious Sama z XK jest z tyłu znaczek Steama, więc problemu z przypisaniem nie powinno być. Obawiam się, że jest ono nawet konieczne ;)

Na Steam w ofercie dnia Alien Shooter, którego serdecznie polecam. Kosztuje 1,66?.

Dostępny jest też w paczce z trzema innymi shooterami (lien Shooter, Alien Shooter: Revisited , Alien Shooter 2: Reloaded , Zombie Shooter) za 4,83?

http://store.steampowered.com/app/33100/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów kapitalna gra przejdzie mi koło nosa, bo przez neta trza kupić ;/. Nie powiem, w Darksiders pograłbym, tym bardziej jak w takiej cenie. No ale coż, kupi się kiedyś pudełkową wersje. Chyba, że ktoś mógłby kupić;P, to chętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu dziennych promocji na Steam, dzisiaj The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena za 6,66 euro. Gra w którą od dawna chciałem zagrać, ale jakoś nie było nigdy kasy. W sumie promocja też niespecjalnie opłacalna, bo w Extra Klasyce można ją zdobyć za 20 zł. (przeliczenia cen pozostawiam waszym zapędom matematycznym), ale jako że akurat dostałem zwrot kasy za From Dust, to chyba się skuszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebookowym profilu Sanctum rozdają klucze do tej gry (nie trzeba do tego konta), ale bez jakiegoś skryptu nie ma szans na zdobycie gry, bo wszystkie klucze są aktywowane w maks. 2 sekundy po opublikowaniu.

Edit: jeśli ktoś chce spróbować szczęścia to najprawdopodobniej następną porcję kluczy opublikują przy 7000 "lajków".

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SteamGifts opiera się na dobrej woli ludzi. Ktoś tworzy giveaway (kupił czteropak gier, ale niestety ma tylko 3 kolegów, więc jedną chce komuś oddać za darmo. Tylko nie wie komu, więc wrzuca na losowanie), system po jego zakończeniu losuje jedną osobę, która otrzymuje SteamGift do gry, w której losowaniu brała udział. Punkty - za każdego dolara wartości gier, które wrzucą inni ludzie dostajesz chyba 0.5pkt. Za każdą grę, która sam wrzucisz 1pkt za 1$ ceny gry. To wszystko. Żeby dołączyć trzeba mieć gry za minimum $50 i zaproszenie.

Wygrać nie jest łatwo, kolega trafił Assassin's Creed 2 za trzecim losowaniem, ja jestem po 30+ i ciągle nic ;)

Wrzucam klucz na SteamGifts.com:

y3tn90wre5ksajofeg9mxwn4dijcxnknrbo9cu9k

Kto pierwszy - ten lepszy.

---

Ofertą dnia na STEAM jest obecnie Velvet Assassin za 2.49?. Mi raczej nie podchodziło, ale różne są gusta.

Edytowano przez pi1erQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty wygenerowany klucz.

l24pdw50fdft4nwike31ob8bjrukm64r0eiok6mp

Kto pierwszy ten lepszy. jest to na razie ostatni klucz, jaki wygenerowałem ;)

EDIT:

Dla osób, które to chcą skopiować oznajmiam, że klucz już wykorzystał ktoś z forum.

Edytowano przez AdrianFijalkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...