Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na Steamie jest też recenzowany w nowym CDA Frozen Synapse za 11,49?, nadal dość drogo, ale trochę kusi... [edit: to cena za dwie kopie]

A macie jakieś dowody na to, że klucze z tamtej strony były kradzione, czy sami wymierzacie sprawiedliwość?! Ostrzec jak najbardziej można, że to jest może mniej oficjalne od reszty stron (jak choćby allegro), ale żeby zaraz raportować i usuwać...

Cóż, wypadało ostrzec, bo nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to działa w ten sposób, że od razu usuwa się konto. A że to był wałek jak siemasz to powinny Ci powiedzieć ceny tych gier (aż takich cudów nie ma).

Pozdrawiam,

Możecie nazwać mnie cholernym szczęściarzem, ale od PaySafeCard dostałem za friko 5 "eurosów" i już wpłaciłem do Steam Wallet.

cholerny szczęściarz :tongue:

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym pinballem:

http://store.steampowered.com/app/12430/?snr=1_4_4__106_3

Już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie ten gatunek i chciałbym mieć na Steamie jakąś pozycję do niego zaliczającą się, tym bardziej, że 1.69 ?, to nie jest wygórowana cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia dzisiaj na Gamersgate za 7,50$ taka trochę cena zaporowa dla mnie, ale chyba się skuszę, bo taka okazja raczej nie prędko się zdarzy. Poza tym, ta wersja jest na steam:)

Edit: chyba gamersgate zmieniło stawki, w sensie, że w Euro ta cena wygląda inaczej (chyba koło 5 Euro), więc już nie mogę się czuć jak the chosen one, któremu wyświetlało ceny w dolarach :( a stalkera to mam nawet drożej:(((

Mi pokazuje cene w eurosach i jest 4,99. Jak dla mnie ~20zl za Mafie II to bardzo dobra cena. W sklepach jest duzo drozej. Az sobie kupie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wersja pudełkowa 'Mafii 2' ma obowiązkowego Steama. Zresztą, jeszcze nie spotkałem się z jakąkolwiek wersją tej gry bez wymaganego Steama. Problem, czy oprócz Steama, nie będzie potrzebny jakiś klient GamersGate, który pełniłby rolę niepotrzebnego śmiecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wersja pudełkowa 'Mafii 2' ma obowiązkowego Steama. Zresztą, jeszcze nie spotkałem się z jakąkolwiek wersją tej gry bez wymaganego Steama. Problem, czy oprócz Steama, nie będzie potrzebny jakiś klient GamersGate, który pełniłby rolę niepotrzebnego śmiecia.

nie jest wymagany zadny klient z gamersgate, ja kupilem football manager'a i podalem kod w steam i zadnych smieci z gamersgate nie instalowalem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale dzisiaj nie tylko Abe's Oddysee jest przeceniony o 50% ale także reszta gier z serii, jak również cały Oddboxx. Co prawda na Summer Sale Oddboxx był jeszcze taniej (5,09?) i to przez cały okres trwania akcji, ale jak ktoś wtedy nie kupił, to teraz w sumie ma okazję :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Bastion ma premierę za kilka godzin, to przyznam szczerze, że mam nadzieję na mały feedback od pre-orderowiczów, bo bardzo mnie ta gra nęci :)

A pozostając w temacie - AC:Brotherhood za 24,99 $ na www.greenmangaming.com - czyli wciąż chyba trochę taniej, niż w detalu pudełkowym (chociaż strzelam, że można już kupić gdzieś taniej w pudle)

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo przecen dzisiaj na Steam.

Z ciekawszych Prototype za 6,8 i Front Mission Evolved z 5 euro. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że twórcy tej ostatniej gry byli fanami Code Geass :) Aż kusi, żeby kupić i powalczyć Knightmare'ami.

BTW Widzieliście stronkę steamgifts.com? Zastanawiam się jakim cudem im się to opłaca.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Widzieliście stronkę steamgifts.com? Zastanawiam się jakim cudem im się to opłaca.

Mi tam się opłaciło, bo udało mi się jakimś cudem wygrać Fallout: New Vegas.

Na D2D w promocji jest m.in. Hearts Of Iron III za $4.95.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się opłaciło, bo udało mi się jakimś cudem wygrać Fallout: New Vegas.

No wiadomo, że tym co biorą udział w losowaniach, to się opłaca. Wystarczy poświęcić parę minut codziennie. Ale jakim cudem opłaca się ludziom wrzucać te gierki. W dodatku niektóre tak drogie.

Jak do rana nabije mi te 130 punktów, to mogę dać jakieś zaproszenie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym wszystkim nie ma czegoś "pod"? Wydaję mi się dziwne, żeby po prostu ludzie wrzucali sobie od tak gierki. Wysyp filantropów czy co? ;-) Jak tak patrzę, to co 10 minut DIRT 3 wskakuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...