Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dirian

Mysz bezprzewodowa - którą wybrać?

Polecane posty

Witam. Gwiazdka się zbliża, a moja myszka ledwo zipie. Czas kupić coś nowego. Potrzebuję koniecznie bezprzewodowej myszki. I miarę dobrej - tak, żebym mógł pograć nią w FPS'y. Ofc nie chodzi mi o jakieś hardcorowe myszki dla hardcorów typu Razer Mamba. Mysz musi być w miarę tania, lecz dobra. Co polecacie? Cena imo do 200 zł ale im taniej tym LEPIEJ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Logitech VX Revolution myszka mała ale w grach dobrze się sprawdza cena miedzy 150-170 zł, M705 tyle że trzeba wydać 200 zł, MX1000 mój znajomy gra w css 4fun na tej myszce i nie narzeka. Możesz też pomyśleć nad A4Tech G6-70D(tania), ale w grach raczej średnio będzie się sprawdzać. Zobacz co ci najbardziej bardziej będzie ci odpowiadać, osobiście polecał bym ci VX Revolution lub MX1000.

Znalazłem jeszcze Trust MI-7770C, ale ciężko o jakieś opinie w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem pzrez kilka lat myszkę bezprzewodową Logitecha MX700 (innej firmy nie uznaję :wink: )

1512h.jpg

grałem przede wszystkim w fps-y ale dałem sobie spokój , sytuacja w kórej ciągle obawiasz się czy mysz się nie rozładuje była dosyć denerwująca , w końcu zdarzało się że siadałem do kompa i... myszka lądowała w stacji dokującej bo musiała się podładować a ja siedziałem i czekałem :dry:

ciekawym doświadczeniem była "przesiadka" z myszy kabelkowej na bezprzewodową ( co Ciebie czeka jeżeli taką kupisz)--po prostu grając przez pierwsze dni w Cs-a na bezkablowej w nic nie mogłem trafić hehehe, horror i pośmiewisko na serwie :tongue: , wyuczone odruchy ręki przyzwyczajonej do kablowej myszy po prostu "wysiadły" w kontakcie z bezkablową , parę razy nawet "wyjechałem" myszką poza stół :laugh: (kompletnie inna waga myszki , opory w czasie prowadzenia itp.)

w końcu od 3 lat gram kabelkową "Ikoną Myszek Komputerowych" , niekwiestionowaną "Królową FPS-ów" , od 4 lat najwyższe miejsca w rankingach graczy,"Mysz Legenda", Jej Wysokość MX518 Logitech-a. :smile: (wszystkie określenia są jak najbardziej prawdziwe i znajdziesz je w wielu komentarzach do tego modelu)

tu masz opis i test

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Logi...MX518-1703.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Królowa myszek MX518, ja mam DeathAddera i nie narzekam, bardzo gładko się ślizga po szmaciance i nie ma żadnej akceleracji wstecznej. Lecz mówimy tu o bezprzewodowych, jak dobrze pamiętam(dawno dawno temu) to miałem chyba Logitecha M10.

Biedzie wychodzić Logitech G7 przecież, koszt 79$ na stronce z usa wiec powyżej budżetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ta cene kupujesz deathaddera z dlugi kablem + myszke bezprzewodowa jakas najtansza do przegladania neta ;p

wynik: do fpsow deathadder bedzie miazdyl przeciwnikow, a myszke bezprzewodowa bedzie do wygodnego przegladania neta i uzytkowania po komputerze, sam tak mam i to jest najlepsze rozwiazanie, a jak jeszcze dolozysz te 10-20 zloty to kupisz zestawn myszka i klawiatura bezprzewodowa ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już powiedziałem uważam że lepsza jest okablowana wersja:P Polecam myszki firmy Razer, w tej cenie raczej najlepiej Lachesis, lecz ja wziąłem Deathaddera bo lepiej leży w dłoni wg mnie, ale to zależy od gustu. Lachesis jest poprostu taka śmieszna trochę. A te 200 dpi to wcale różnicy nie robi, bo i tak mało kto wykorzystuję taką ilość już:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff troche zapomnialem o temacie. No więc - nie chcę przewodowych. Po prostu nie mam miejsca na biurku na kabel. Podaliście mi myszki do wyboru, ale myszki do notebooków nie chce ze względu na małe rozmiary. Co do CS'a - gram na jakims 4 letnim bezprzewodowym A4tech i calkiem dobrze mi idzie (a gram od kilku dni :P). Dlatego jestem przezwyczajony do bezprzewodówek i nie widzę sensu przesiadki. Zresztą jak juz mówiłem - nie ma miejsca na moim biurku. Przełączanie pomiędzy myszkami też mi się nie podoba - po prostu nie chce mi się w takie coś bawić.

A co powiecie o tej myszce? - CLICK!. Ofc nie wymagam od niej dokładności Mamby itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...