Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DrainiaC

Devil May Cry 4 - Problem

Polecane posty

Otóż jak nazwa tematu mówi mam problem z DMC4 z tego miesięcznego CDA. Na początek problemem było to że walka z Dante nie chciała się załadować (filmiki były, po ładowaniu nic się nie działo). Ustawiłem rozdzielczość 640x480 i jakoś poszło. Kolejny już obecny problem. Po zakończeniu walki jest filmik, git kul itp. Ale kiedy przewijam filmik (albo jest po prostu jego koniec) gra zacina się na ostatnim obrazie...

A teraz komp:

Intel Core 2 Duo 2.00 GHz x 2

2GB RAM

Windows Vista

Z góry dzięki :*

Ahaś... Wszystkie stery do Geforce 8600 zaktualizowane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za double posta (karane :\) ale mam wieść ^^ Udało mi się dojść 3 lvla ('zwiedzanie' twierdzy fortuna[sposób był taki: ustawiłem na rozdzielczość max. tzn 1280x800]) Przechodze przez podziemia i koleiny. Udało się wejść do Twierdzy. Kiedy już z holu wchodzę do Sali tortur przemieszczam się pod kolcami Demoniczną ręką do drzwi. Wychodze na zewnątrz u góry i tam są te 2 demony lodowe (nie wiem jak się zwą xD) Ok, rozpier... na całego. Dochodzę do końca tego 'pomieszczenia' czyli do drzwi i tam znowu to samo co wcześniej czyli podcinka i stop na obrazie ktory było widać. Na róznych próbowałem rozdzielczościach. Sprzęt wyżej ^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...