Skocz do zawartości

MondoZoo


Azgheros

Polecane posty

A teraz kolejna wyłuskana z sieci gierka przeglądarkowa (choć dfla mnie bardziej to zabawa niż gra).

MondoZoo - to gra ekonomiczna w której budujemy własne zoo od podstaw. na początek startujemy z Mini-Farmą. Zarządzamy terenem, stawiamy odpowiednie zabudowy, zatrudniamy pracowników i co najważniejsze kupujemy zwierzaki. No i teraz czekamy na zwiedzających - dzięki biletom wstępu i innym atrakcjom jak budki telefoniczne (dobrze, że nasi goście o komórkach nie słyszeli ;), ubikacje, sklepiki otrzymujemy gotówke, którą inwestujemy w kolejne zwierzaki czy też w wybudowanie kolejne zagrody czy też atrakcji. Przy tym nie możemy zapomnieć o zakupie paszy (ja tak zrobiłem - dokładniej to przeoczyłem tą opcję. Następnego dnia zwierzaki ledwo żyły, a do tej pory kilka zamiast na wybiegu jest w klinice weterynaryjnej). Gra jest w pełni darmowa - choć oczywiście można też kupić konto premium które daje bardzo poważne bonusy. Jednak to nie jest gra typu w której koniecznie musimy być najlepsi na świecie (wszyscy gracze z całego świata jednocześnie uczestniczą w rozgrywce - nie ma podziału na serwery). Możemy tylko się bawić - naszym zwierzyńcem - co nie oznacza, że gra nie stawia żadnych wyzwań. Są i konkursy i misje do wykonania. Polecam MondoZoo - o ile pomysł budowy własnego ogrodu zoologicznego przypadł Tobie do gustu.

Mój banner z referralem (za zaproszenia ma się korzyść w postaci przesuwania się łmi łodka po rejsie prezentów (to jedyny sposób na to aby płynęła do przodu). Więcej bonusów nie ma - zresztą trzeba mieć konto premium aby ta opcja funkcjonowała. Gratis mamy kilka dni gry w tym trybie. Mi się kończy jutro - więc jak skorzystacie zapisu przez referral - to będe wdzięczny.:

654be486e717f6fe927332aa4355af90.png

Link bez referrala: http://www.mondozoo.com

Mój krótki poradnik dotyczącego pierwszego dnia gry MondoZoo - wkrótce napisze kolejne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

No nie dokładnie jest tak jak napisał.

Konkurs rejs prezentów nie jest dostępny tylko w wersji premium.

Kliknięcie na banner powoduje przesunięcie łódki o jeden metr.

Jak łódka przesunie się 10m, 50m, 150m itp otrzymuje się bonus do gry, darmowe szkolenie, darmowy zakup zwierzęcia itp.

Nie trzeba się wcale rejestrować.

Jeżeli ktoś się zarejestruje z tego linka to przy rejestracji 15 osób dostaje się dodatkowo bonus na zakup albo rozbudowę zoo.

Gra jest dostępna w dużej ilości wersji językowych.

Można testowo grać chyba przez 10 dni bez rejestracji, otrzymuje się unikalny kod do logowania do gry, oczywiście po zarejestrowaniu się dostaje się bonus w postaci dużego zastrzyku gotówki do rozbudowy zoo.

Zapraszam do odwiedzenia mojego zoo, nie musicie się rejestrować.

462eb5aaaa51ea2ecf82deb5fabef45e.png

Gra jest turowa, czyli przeliczenie następuje raz na 24 godziny.

Wyjątek stanowi zatrudnianie nowych pracowników, gdzie oferta z pracownikami zmienia się po godzinie od momentu kiedy sprawdzamy dostępność obsługi na rynku pracy.

Oprócz gry będącej symulatorem ogrodu zoologicznego portal oferuje jeszcze kilka innych gier, takich jak mondoveto.

Symulacja kliniki weterynaryjnej, gdzie leczymy zwierzęta i jeszcze kilka innych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...