Skocz do zawartości

Nemexia


Azgheros

Polecane posty

Pojawiła się w sieci nowa gierka: Nemexia. Do najoryginalniejszych nie należy co prawda, ale ma świetną oprawę graficzną (zwykła stronka złożona z graficzek, nie jest to gra flashowa). Na starcie mamy do wyboru jedną z 3 ras. Po wyborze, jak to w takich grach bywa - dokładniej, jak to bywa w strategiczno/ekonomicznych grach musimy wydobywać surówce, stawiać nowe i coraz doskonalsze budowle, stworzyć silną flotę i kolonizować kolejne planety/układy - ba nawet galaktyki (jak dobrze zrozumiałem). Oczywiście w pewnym momencie dojdzie do walk pomiędzy graczami - ale do tego momentu jest jeszcze trochę czasu - gdyż gra dopiero co wystartowała (podobno dzisiaj o 16.00).

Więcej nie potrafię powiedzieć na temat tej gry, gdyż dopiero zacząłem stawiać pierwsze kroki w niej. Czy jest ciekawa czy nie - to się okarze z czasem. Jak lubisz tego typu produkcje - to chyba warto przynajmniej sprawdzić czy gra jest warta zainteresowania.

Znajdziecie mnie w grze pod moim nickiem - możemy połączyć swoje siły jeżeli się do mnie odezwiesz.

Mój referall: Nemexia )of corse będę miał korzyści gdy z niego skorzystasz - ale nic na tym nie stracisz - oprócz tego, że nie będe miał ochoty Cię zaatakować - korzyści czerpane sa przez cały czas gry - dlatego będziesz nietykalny dla mnie :P)

Normalny link do gry: http://game.nemexia.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Gram juz pare dni i wcale nie jest taka najgorsza. Niedawno powstało nowe Uniwersum wiec moze wiecej ludzi w nia pogra.

Ta prostota to dla mnie + ja tam skomplikowanych gier nie lubie, a tu całkiem przyjemnie to wyglada i fakt oprawa graficzna jest na dobrym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Grame w Nemexię już ponad 2 miesiące na angielskim serwerze.

Gra jest całkiem fajna. Mniej rozbudowana niż OGame, ale może dlatego udało się jej przykuć moją uwagę. W te dwa miesiące dorobiłem się szcześciu planet. Cały czas ruszam się od 140 do 150 miejsca na serwerze.

Gra nie jest trudna. Utraconą flotę można dosć szybko odbudować (jeśli nie staniesz sie celem farmingu ;P). Trzeba dbać o ciągłe przemieszczanie surowców transporterami i floty, ja nie zadbałem wczoraj i dzisiaj nastąpił klops! ;P. Więc po dość krótki czasie liczy się "PvP" i powtarzanie pewnych rzeczy w kółko.

Ludzi posiadających 150.000+ total points zapraszam do alliancu Black Hole (znajomosć angielskiego obowiązkowa). Szukamy silnych graczy bo zamierzamy pokonać najsilniejszy alliance w grze (czyli czeka nas kupa roboty). Potrzeba nam także noxów bo zdecydowana większosć u nas to terth i conf i nie ma jak zbudować noxom team planety ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...