Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kedzior687

GTA IV, zwiększenie prędkości animacji

Polecane posty

Czy ktoś zna taki sposób? na obojętnie jakich detalach i rozdziałce mam zawsze ok. 15 klatek w mieście i 25 nad wodą. komendy w skrócie do gry nie pomogły, w pliku commandline.txt też nie za bardzo :P. opcja auto configure wywala mi mieszankę high/medium i animacja wzrasta o ok. 3 klatki. mało. nie wiem co robić dalej, pomóżcie :/. w algonquin to już w ogóle masakra ok. 7-11 klatek. uruchomione programy raczej nie mulą kompa. mam odpaloną podczas gry tylko avirę, COMODO i program do podkręcania karty.

konfig:

win XP 32bit stawiany na nowym dysku 5 dni temu.

C2D E4300 1.8GHz

2GB ram

9600GT 1GB 700/1000/1650 @ 810/1100/2030 Mhz dalej już podkręcić nie mogę, pojawiają artefakty. najnowsze stery mam.

zasilacz Corsair 400W

chciałbym zoptymalizować (jeżeli to możliwe) do rozdzielczości 1650x1050, bo być może na gwiazdkę dostanę 32 calowy TV. ale ostatecznie może być tylko do 1280x1024.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć proca ile się da. U mnie zadziałało. Około 5 fps więcej mam. Z resztą mój brat cioteczny ma tą samą grafę i mocniejszego proca i też tnie, także za bardzo nie przyśpieszysz gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie chodzi o sprzęt, bo na gwiazdkę dopiero dostanę nową płytę, która umożliwi podkręcanie. łatki najnowsze mam zainstalowane. trochę pogrzebałem w ustawieniach i jest teraz ok. 20 klatek, czyli jakoś już da się grać, ale w algonquin nadal tylko 12-15 :P. chodziło mi bardziej o komendy usprawniające grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...