Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fl4sh00

Nowa grafika + Fortron 300 W? xDD

Polecane posty

Więc tak, w czerwcu przyszłego roku dostane new kompa(w końcu...) ale chciałbym jeszcze coś może poprawić w tym co mam. Sprzęt macie w sig, czy da się wsadzić do niego jakąś mocniejszą kartę graficzną + 1 GB RAM? Mój zasilacz to Fortron 300W z końcówką PNF w nazwie:P Niestety całej jego nazwy nie pamiętam.

Wymiana zasilacza nie wchodzi w rachubę bo aż tyle to nie chcę w niego ładować, bo po porostu nie warto:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w teorii tak ale podaj mi dokładnie co i ile masz podpięte do kompa to Ci powiem na pewno

tylko wypadło by procek podkręcić a twoje mobo nie ma takiej opcji

przy okazji jak byś w nowym kompie miał radka-zobaczymy jaka sytuacja będzie w czerwcu to od razu miał byś grafe do physix no ale ten temat będziemy wałkować w czerwcu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fl4sh00

Zrób zdjęcie tabliczki znamionowej (jest na zasilaczu) - to nam pomoże. Nie kojarzę za bardzo, ile ten zasilacz ma na linii +12V, ale z tego co pamiętam seria PNF to budżetówka.

Mam wątpliwości, czy ten zasilacz by wystarczył do 8800GT - a nie zapominajmy, że procesor niepodkręcony, co też podważa sens kupna takiej grafiki.

Ja bym do tego kompa wziął HD4670 - tylko ~5% słabsza od 9600GT/GSO, ale pobiera ~25W mniej, więc na pewno ten Fortron wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na full wszystko!? to naprawdę się opłaca, i na serio pójdzie ona na tym zasilaczu? Dam wam cały mój obecny sprzęt żebyście mogli ocenić czy da radę

Intel Core 2 Duo E4300 1.8 GHz

ASUS P5VD2-VM/SI

GoodRam 1GB 667 MHz(w przyszłości dokupuję 1 GB)

Fortron ATX300-PNF

DVD Phillips

Maxtor 250 GB

I to chyba wszystko:)

to wystarczy moj zasilacz do takiego configu>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na full to może nie, ale na średnio-wysokich... W każdym razie każda gra, po pokombinowaniu z ustawieniami, pójdzie.

Zasilacz ma 264W max na liniach +12V... Starczy.

Kupno pamięci nie zostawiaj na przyszłość, tylko kupuj teraz - 1GB to zdecydowanie za mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...