Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo - nie chce się włączyć


Polecane posty

Eech, no więc stosunkowo niedawno kupiłem grę STALKER Czyste Niebo, i wszystko działało i było ekstra. I dziś NAGLE gra mi się wyłączyła, i wyskoczyło okienko z jakimś komunikatem nazwane "bugtrap". Popatrzyłem na necie, ale nie doszedłem do niczego, zreinstalowałem więc grę. Teraz ona nie chce się włączyć w ogóle. Pojawia się okienko, które zawsze się pojawia podczas włączania gry, i ono nagle się robi białe i wyskakuje drugie "coś" nazwane "xray engine", które nie robi nic tylko tam jest i mnie irytuje. Gra się nie włącza, nic się nie dzieje. Dodam, że nie mam go spatchowanego, ale wcześniej wszystko chodziło jak tylko się dało, a nie mogę spatchować, bo mój bezprzewodowy internet jest u kresu swoich możliwości i te 90mb będzie dla mnie wiecznością, jak mi się google otwierają pół minuty....

Jest jeszcze jedna rzecz, która może być ważna, aczkolwiek nie musi - od czasu do czasu używałem trainera (no co, gra trudnawa...), ale to chyba nie on by to spowodował!

I zauważę, że gdy reinstalowałem grę i sprawdzał mi konfig kompa, to miejsce, w którym powinna widnieć moja karta dźwiękowa było puste i świeciło na czerwono, a po aktualizacji sterowników było ok i rozpocząłem instalację.

Moja konfiguracja pieca:

Core2Duo 2razy2,2 Ghz,

2 gb RAM,

GeForceGTS 250 512mb,

Win XP service pack 2,

teraz wszystkie stery aktualne. Co może być z tą grą nie tak?! Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie w Czyste Niebo w wersji pudełkowej uważam za akt masochizmu; jestem prawie pewny, że upatchowanie rozwiązało by problem. Poza tym, nawet jeśli uda Ci się jakoś 'naprawić' opisany przez Ciebie problem, to są ogromne szanse, że gra będzie miała jakiegoś crasha czy coś co uniemożliwi dalszą rozgrywkę (wiem z własnego doświadczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a czy żeby spatchować tą grę to muszę ściągnąć wszystkie patche, czy tylko ten 1.5.10?

Bo tego strasznie dużo jest, i nawet nie wiem gdzie to znaleźć, a w googlach znalazłem może ze dwa patche jak jest ich chyba 5. Jeśli mogę prosić o jakiegoś linka czy coś... Wiecie, jaki mój net jest, że mi ciężko cokolwiek wyszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...