Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikista10

Ceny Xbox 360.

Polecane posty

MS$ oprócz magicznego kontrolera natal ma w planach wypuszczenie x360 z nowszą płytą główną, ma to być bodaj ostatni większy plan przed wypuszczeniem nwej konsoli, z mniejszych to co już mają za sobą to zmiana dysków na większe, czy mają być dostępne też osobno tego nie wiem, ale została jeszcze zmieniona przyssawka wi-fi teraz ma inny podobny kolor oraz nie posiada jednej a dwie antenki a kosztuje tyle co poprzednik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jeśli nie masz kasy na gry to nie kupuj konsoli bo szybko będziesz chciał się jej pozbyć

Na komputer kupuje 2, 3 gry premierowe za 100zł na rok i jedną lub dwie za 20zł.

Mi starczy jedna gra na długo jak np.:Saints Row 2 i GTA IV.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi starczy jedna gra na długo jak np.:Saints Row 2 i GTA IV.:)

Jak słyszę słowo "na długo" a zaraz po tym "GTA IV" to pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to maniactwo, nie mówię że nim jesteś, ale ja tempie maniaków gta, miałem do czynienia z dzieciakiem które na konsoli w nic innego nie grało jak w GTA:SA a potem w GTA 4, jak zobaczyłem że a) nie umie angielskiego B) opuszcza się w nauce c) nie umie w nic więcej grać, to tyle ile razy grał w GTA tyle razy był pytany z angielskiego, miał zawsze odrobione lekcje i nauczył się grać w pac-mana, a potem już tak go wyuczyłem przymusem że już nie chciał w GTA i już nie gra.

A wszystko zaczęło się niewinnie codzienne przychodzenie i granie tylko w GTA a potem już ostre przegięcie pałki

-wiesz czemu lubię gta?

-nie nie wiem

-no bo to tak prawie jak życie też można sobie pojeździć, poskakać...

nie pytajcie co w tym momencie myślałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi starczy jedna gra na długo jak np.:Saints Row 2 i GTA IV.:)

Jak słyszę słowo "na długo" a zaraz po tym "GTA IV" to pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to maniactwo, nie mówię że nim jesteś, ale ja tempie maniaków gta, miałem do czynienia z dzieciakiem które na konsoli w nic innego nie grało jak w GTA:SA a potem w GTA 4, jak zobaczyłem że a) nie umie angielskiego B) opuszcza się w nauce c) nie umie w nic więcej grać, to tyle ile razy grał w GTA tyle razy był pytany z angielskiego, miał zawsze odrobione lekcje i nauczył się grać w pac-mana, a potem już tak go wyuczyłem przymusem że już nie chciał w GTA i już nie gra.

A wszystko zaczęło się niewinnie codzienne przychodzenie i granie tylko w GTA a potem już ostre przegięcie pałki

-wiesz czemu lubię gta?

-nie nie wiem

-no bo to tak prawie jak życie też można sobie pojeździć, poskakać...

nie pytajcie co w tym momencie myślałem

Źle mnie zrozumiałeś.Ja bym grał na Xboxie 360 raz na dwa, trzy dni.W większości bym grał na komputerze.Choć San Anreas po miesiącu odinstalowałem, bo chciałem ją na 100% ukończyć, a potem FRUUUUUU z dysku.:)Większość gier mam na 2, 3 tygodnie, a potem gram w inne i znowu je ukańczam. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji Arcade masz samą konsolę + pad + kable.

W wersji Elite masz konsolę + pad + kable(w tym HDMI) + headset + gry

A jeszcze jedno arcade jest biała a elite czarna.

Arcade nie ma jeszcze dysku twardego co zmusza do zabawy z kartami pamięci. Teraz wielkimi krokami idą święta i przez to ceny konsol spadną (wiadomo promocje) ,a jak nie spadną to na pewno dodadzą jakieś lepsze gry do konsoli. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikista10 - Wcale Cię nie miałem za maniaka, po prostu tak mnie to gryzie, sądzę że jesteś mądrym człowiekiem :) ale sam wiesz że takich ludzi nie sieją :) ktoś by mi mógł wyjaśnić jak to się stało iż jednego dnia dodałem posta na potem on znikł a teraz jest z dopiskiem reported? Błąd raportującego ;] - Kagex

już nie offtopuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...