Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fanat1c

Rozwiązany: Counter Strike 1.6 Problem z połączeniem

Polecane posty

Tak więc od pewnego czasu, mam problemy z połączeniem z Steamem. Normalnie wchodzę na serwery steam i po kilku rundach mnie kicka, i wychodzi albo ''client timed out [...]'', albo ''Steam connection lost'' itp. Czytałem na innych forach, radzili tam od nowa zaktualizować Steam'a, albo w trakcie grania zrobić status offine dla przyjaciół - nic nie pomaga. Please Help.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc od pewnego czasu, mam problemy z połączeniem z Steamem. Normalnie wchodzę na serwery steam i po kilku rundach mnie kicka, i wychodzi albo ''client timed out [...]'', albo ''Steam connection lost'' itp. Czytałem na innych forach, radzili tam od nowa zaktualizować Steam'a, albo w trakcie grania zrobić status offine dla przyjaciół - nic nie pomaga. Please Help.

To powinno zadziałać:

Z głównego folderu steam usuń plik

ClientRegistry.blob

Następnie włącz steam i sam Ci się zaktualizuje poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem.Zainstalowałem Windows &. Na komputerze zainstalowałem także Steama, MW2 i CounterStrike 1.6. W MW2 w grze nie ma żadnych problemów. Niestety w CounterStrike nie moge zmienić grafiki, ręki, ustawień oraz wejść w Społeczność Steam. Co mam robić? Z góry dziękuje.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW. - Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...