Jump to content

enchantment

Forumowicze
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About enchantment

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 07/06/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Cześć, od krótkiego czasu, sporadycznie, kiedy wchodzę np. na netflixa bądź twitcha i odpalam wideo wyskakuje mi błąd; również w innych miejscach, gdzie występuje jakiegoś rodzaju wideo (np. youtube), a nawet facebook, kiedy np. włączam gifa. Dzieje się tak na operze i na chromie (którego zasadniczo nie używam, stąd wykluczyłem jakiś specyficzny dla opery błąd). Błąd nie występuje zawsze przy odpalaniu wideo, ale jeśli wystąpi, to jest dość uporczywy i nie zawsze znika po jednym odświeżeniu. Nie jest w żaden sposób zidentyfikowany: na chrome wyskakuje "kurza twarz...", na operze "strona uległa awarii". Nie wiem, co mogło na niego wpłynąć. Instalowałem jakiś czas temu sterowniki przez jakiś program do ich automatycznej aktualizacji. Już tego nie robię - poczytałem i wiem, że nie należy na ślepo ich aktualizować. Niemniej problem nie zaczął występować zaraz po aktualizacji, a przynajmniej tak mi się wydaje. Reinstalowałem adobe flash playera oraz zaktualizowałem sterowniki karty sieciowej. Zrobiłem aktualizację windowsa i biosu (z innych względów) oraz ze strony lenovo kilku innych rzeczy. Wyczyściłem FRST-em rozszerzenia przeglądarki. Specyfikacja: LENOVO 81C7 (Lenovo Ideapad 700-15) Microsoft Windows 10 Education (64-bitowy) Intel® Core™ i5-8250U CPU @ 1.60GHz Intel® UHD Graphics 620 Radeon ™ RX 560 Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter Realtek PCIe GbE Family Controller Storage WDC WD10SPZX-24Z10T0 Samsung SSD 960 EVO 250GB Z góry dziękuję za pomoc
 2. Witam. Od niedawna posiadam laptopa HP Pavilion g6-2245sw amd a10-4600m. Około tydzień temu zaczęły pojawiać się momenty, kiedy zaczął dziwnie głośno chodzić. Wcześniej nie spostrzegłem, aby się tak działo. Aktualnie również nie zauważam. Nie pamiętam dokładnie ile to trwało. Ściągnąłem jednak wtedy program SpeedFan i czasami, z ciekawości, sprawdzam sobie temperaturę. Jaka powinna być prawidłowa? Trochę się zmartwiłem. U mnie aktualnie(moment pisania postu) jest: CPU Usage: poniżej 10% HD0: 34C Temp1: 42C GPU: 0C GPU: 38C Ale temperatura potrafi wzrosnąć i wtedy w programie obok niej pojawia się czerwona strzałka, bądź płomień. Rozumiem, że oznacza to zbyt wysoką ilość stopni. Przykładowo, odpalam fifę i: CPU Usage: poniżej 28-35% HD0: 34C Temp1: 63C(płomień) GPU: 50C(płomień) GPU: 52C(płomień) Co to oznacza? Czy temperatura jest w normie? Co z tym zrobić?
 3. (Nie byłem pewien, czy wybrałem dobry dział, więc z góry przepraszam) Witam, kupiłem dzisiaj laptopa HP Pavilion g6-2245sw amd a10-4600m. Zaintalowałem windows 8 i chciałem podzielić dysk na dwie partycje zgodnie z instrukcją z filmiku: Komputer zrestarował się i zamiast włączyć, pokazuje następujący błąd: Odzyskiwanie Komputer wymaga naprawy Wymagane urządzenie jest niepodłączone lub niedostępne. Kod błędu: 0xc0000225 Użyj narzędzi na nośniku instaloacyjnym. Jeśli nie masz żadnych nośników instalacyjnych (takich jak dyski lub urządzenia USB), skontaktuj się z administratorem systemu lub producentem komputera. Naciśnij klawisz Enter w celu ponowienia próby Naciśnij klawisz F8, aby uzyskać dostęp do ustawień uruchamiania Naciśnij klawisz Esc w celu przejścia do ustawień oprogramowania UEFI Enter i f8 nie działają i pojawia się znów to samo.. Po naduszeniu Esc wyświetla się "startup menu" z możliwościami: F1 System information F2 system diagnostics f9 boot debice options f10 bios setup f11 system recovery enter - continue startup for more information, please visit: strona hp ----------- Instalacja systemu rozpoczęła się oczywiście po pierwszym uruchomieniu. Instrukcja jest tylko ogólnikowa i dotyczy posługiwania się windows 8. Proszę o pomoc.
 4. Cześć! Niedługo razem ze znajomymi robimy imprezę na ok. 100 osób. To nie jest pierwsza w naszym wykonaniu, ale chcielibyśmy teraz zrobić coś wyjątkowego, nowego. Nie mamy niestety żadnych zadowalających pomysłów. Zabawa odbędzie się na sali, dość dużej. Z możliwością wyjścia na dwór. Grać będzie jakiś DJ. Konkretnie chciałbym was prosić o pomysły dotyczące jakiś zabaw, konkursów w trakcie imprezy i właściwie jakichkolwiek mogących stworzyć ją bardziej oryginalną i ciekawą. Z góry dziękuję!
 5. Zrobię to i prześlę raport dziś za ok. 2 godzinki
 6. CCleaner chodzi u mnie od dawna. Mogę zrobić avastem scan ? :X
 7. Mój poprzedni temat został zamknięty, a niestety nic mi w nim nie wyjaśniono. A zasady zakładania tematów przeczytałeś? - Pzkw Zawsze miałem 100 FPS., ostatnio zaczęły mi spadać: CS 1.6 - ~20/30 COD 2 - ~10/20 Tak się po prostu nie da grać. FPSy te zmieniły się nagle, nie wiem co może być powodem, instalowałem gdzieś w międzyczasie nowe sterowniki jednak to chyba nie to.
 8. Mój ostatni post to było pytanie czym mam zescanować :DD Dużo ssają ramu: ashServ.exe ashWebSv.exe A ostatnio doszedł mi jakiś nowy systemowy proces 'PnkBstrA.exe' To czym tam scanować?
 9. Dopiero teraz odpisuję, nie mogłem wcześniej. Dokładnie co podać ? Raczej nic nie zmieniałem, XP.
 10. Zawsze miałem 100 fps, w Counter Strike'u ostatnio nie wiadomo dlaczego zaczęły mi spadać. Jak włączam jest 100, gdy tylko włączę panel serwerów już 60, w grze po 30, 40, niekiedy 20, może 50. Kiepsko. Dlaczego? Jak to zmienić? Synchronizacja pionowa : off
 11. W takim razie, może zmień w opcjach steam 'Elementy pobrane' Na takie jakie ty posiadasz
×
×
 • Create New...