Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nwm

Windows 7 i połączenie z siecią

Polecane posty

Mam ogromny problem chciałem przetestować W7 i bach po instalacji koniec nie mam pojęcia jak tam połączyć się z siecią :blink: Kombinuje morduję się i nic, W7 proponuje mi Połączenie z siecią szeroko pasmowe jakieś tam, podaj Login i Hasło ? :blink: Albo telefoniczne podaj numer telefonu tylko że ja łącze się prze protokół TCP/IP czy jakoś tak. W XP pykałem sobie właściwości wpisywałem ip bramki maski i już. Wie ktoś jak to zrobić na W7? mam wersje Home Premium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko kabel i ten kabel idze na stych ze strychu idze na dwumetrowy masz a po tym maszcie do dakiego plastikowego pudła i tyle :laugh: żadnych modemów i badziewi pudło --> kabel --> komp o to chodziło? A w systemie wpisywałem tylko te ip bramki maski itp żadnych programów. Radiolinia czy jakoś tak to się zwie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UTP 8 żył z końcówką RJ45. Ale problem rozwiązałem xD Instalowałem 10 różnych wersji sterownika dla Visty aż w końcu trafiłem :laugh: Potem miałem problem z bramą, w w7 jest troszkę inaczej trzeba było kliknąć na właściwości i tam dodać ręcznie :tongue: Motyla noga już 2 w nocy :laugh: Można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...