Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamut

Soul reaver 2

Polecane posty

Jeśli sięnie mylę są to 3 słupy z odbitą łapą Raziela. Środkowy jest najwyższy. Nie jestem do końca pewien jak to wyglądało bo spory czas temu w to grałem. A, i jeszcze: chyba się błyszczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kabraxis

Ja mam tez problem z tą grą właciwie z muzyką w tej grze poniewaz na poczatku było dobrze po pewnym czasie(miej wiecej po znalezieniu obeliska:P) zaczeła się chrzanić żeby coś usłyszeć poza piszczeniem musze naciskać nonstop Esc (np. słowa Razielka mi się ciągnnnnnnnnnnnnnnną caly czas powtarza statnie slowo z wyrazu) mam nadzieje zże wiecie o co mi chodzi i proszę o POMOC!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man problem a mianowicie. Włączam gre > start game > ogllądam filmiki > i gram, tylko że w filmach ipodczas gry mam błedy graficzne. (wiecie trójkąty - dużo trójkątów nachodzacych na siebie... :P) zAktualizowałem stery i nic. Ludzie pomocy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozzy the Bugcatcher

No, ja sobie gram, obejrzałem to intro (tzn. zrobiłem sobie w tym czasie kanapkę - i, nim intro się skończyło, zdążyłem ją zjeść) zabijam paru kolesi, idę dalej, otwieram jakieś drzwi i....kaput. Gra się zawiesiła. No dobra, reset, odpalamy jeszcze raz, znowu intro (czyt. kolejna kanapeczka) gram sobie....ZNOWU! Znowu gra sie zawiesiła (tym razem w momencie, gdy doszedłem do jakiegoś trupa z Soul Reaverem w rękach). Proszę, dajcie link do jakiegoś patcha do zwariuję! o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man problem a mianowicie. Włączam gre > start game > ogllądam filmiki > i gram, tylko że w filmach ipodczas gry mam błedy graficzne. (wiecie trójkąty - dużo trójkątów nachodzacych na siebie... ) zAktualizowałem stery i nic. Ludzie pomocy
Ponawiam prosbe o pomoc :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inny problem. Mianowicie nie mogę przejść pierwszej planszy!!! Wiem, że to dziwne, ale po pokonaniu jakiejś baby z toporem i kliku strażników drogę blokuje mi krata, której nijak nie da się ominąć. Za kratą jest sala z kolumnami, gdzie stoją jacyś ludzie. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kabraxis
Ja mam jeszcze inny problem. Mianowicie nie mogę przejść pierwszej planszy!!! Wiem, że to dziwne, ale po pokonaniu jakiejś baby z toporem i kliku strażników drogę blokuje mi krata, której nijak nie da się ominąć. Za kratą jest sala z kolumnami, gdzie stoją jacyś ludzie. Proszę o pomoc.

A wiec tu trza sie wykazac "umiejetnosciami' (doslownie to raziela ale twoje tez sie przydadza :) ) mianowicie trza przejsc do swiata duchuw ewentualnie w 'rzeczywistym" ( niepamietam :P ) i raziel ma przechodzenie przez kraty trza tylko prosto stanac i ZIUMMM BUMMM i jestes na drugiej stronie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytniae: Jak sie rzuca bronia? Bo pamietam jak w demie sie ta uimiejetnoscia baiwlem ale teraz za cholere nie moge sobie przpymomniec jak to bylo! Poza tym co do wypowiedzi poprzednika to musisz po rpostu przeniesc sie do swiata duchow i isc na krate i raziel przeznia przejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozzy the Bugcatcher

Aby rzucic bronią (nie, nie Bronią, tylko bronią :P) musisz wcisnąć klawisz odpowiedzialny za rozglądanie się, wycelować i wcisnąć klawisz ataku.

EDIT: A jak nie masz broni a zrobisz coś takiego - zaczniesz nawalać kulami energii odpychającymi wrogów. Przydatne :)

Ponawiam też prośbę o link do jakiegoś patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rzucic bronią (nie, nie Bronią, tylko bronią :P) musisz wcisnąć klawisz odpowiedzialny za rozglądanie się, wycelować i wcisnąć klawisz ataku.

EDIT: A jak nie masz broni a zrobisz coś takiego - zaczniesz nawalać kulami energii odpychającymi wrogów. Przydatne :)

Ponawiam też prośbę o link do jakiegoś patcha.

Wielkie dzieki, a z tego co mi wiadomo to nie wyszedl zaden patch (na oficjalenj stroie nic nie ma) a wersja w cda to v1.02. Te kulki b mi sie przydaly, robia swoje. dzieki jeszcze raz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *Dex_88*
Ja mam jeszcze inny problem. Mianowicie nie mogę przejść pierwszej planszy!!! Wiem, że to dziwne, ale po pokonaniu jakiejś baby z toporem i kliku strażników drogę blokuje mi krata, której nijak nie da się ominąć. Za kratą jest sala z kolumnami, gdzie stoją jacyś ludzie. Proszę o pomoc.

A wiec tu trza sie wykazac "umiejetnosciami' (doslownie to raziela ale twoje tez sie przydadza :) ) mianowicie trza przejsc do swiata duchuw ewentualnie w 'rzeczywistym" ( niepamietam :P ) i raziel ma przechodzenie przez kraty trza tylko prosto stanac i ZIUMMM BUMMM i jestes na drugiej stronie :D

A jak wejść do tego świata spektarnego? (głupie pytanie, ale czekam na nie głupią odpowiedź :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozzy the Bugcatcher

Dex - wciśnij (domyślnie) Enter - będziesz tam miał trzy opcje, mapa, Soul Reaver oraz tą trzecią, odpowiedzialną właśnie za przechodzenie między światy. Najedź na nią i pacnij klawisz akcji. Możesz to zrobić wszędzie, ale wrócić do świata materialnego możesz tylko po wejściu w "portal", taki niebieski krąg na ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wacik-madafaka

a ja ma taki problem ze podczas instali wyskakuje blad... ale idzie dalej, a gdy wlaczam to logo eidos to drugie i czasrny ekran i lipa... HILFE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ma taki problem ze podczas instali wyskakuje blad... ale idzie dalej, a gdy wlaczam to logo eidos to drugie i czasrny ekran i lipa... HILFE!

Ja mam podobny problem. Podczas instalacji wszystko było ok, ale potem po włączeniu gry wyskakuje czarny ekran (tzn. nic nie wyskakuje ;)). W zasadzie to słychać przerzucanie pozycji w menu, no ale nic nie widać.

Mam kartę graficzną GeForce 4 MX 440 SE 128 MB, Celerona 466 MHz, 192 RAM i Win 98 SE.

Gra jest wgrana na partycję D: gdzie pozostało mi 2,23 GB, na C: mam 799 MB. Mile widziana pomoc lepsza niż 'aktualizuj sterowniki', bo to nic nie dało :)

No weźcie mi pomóżcie! [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kabraxis

Jamam takie 2 pytanka co do sejwowania:

a) ile mozna robic sejwuw ogulnie w grze

B) ile razy mozna sejwowac na 1 monument

Odpiszcie bo nie wiem czy je oszczedzac :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...