Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kol

Dark sector - prośba o save

Polecane posty

Jestem chyba pod koniec 7 rozdziału, walczę z tym niewidocznym mutasem czy co to jest. Z uwagi na moją indolencję tudzież dość nieprzemyślane poczynanie z gotówką, a co za tym idzie - nie najlepsze bronie - nie mogę ubić go. Wiem co i jak mam robić, ale już mi sił nie starcza. Czy ktoś mógłby zarzucić save od rozdziału 8?

PS. Do tej pory historia jest tak głupia, że pewnie nic nie stracę na filmikach jakichś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chciałby, ale gdzie te savy? Już służę:

C:\Users\ja\AppData\Roaming\Dark Sector - ja mam taką ścieżkę na Viście. Oczywiście trzeba włączyć pokazywanie ukrytych folderów.

Aby pokazać ukryte foldery -> wpisać w windowsej pomocy "pokazywanie ukrytych folderów", dalej już prosto idzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja juz swojego DS usunalem razem z save. Ale moge ci poradzic jak go pokonac, bo moza go zabic nawet slaba bronia. Boss biega od katu do kata i szarzuje na ciebie. Strzelaj w niego gdzy zobaczysz slad na wodzie i jednoczesnie przemiesc sie w bok zeby cie nie dopadl, potem z tego co pamietam robi sie widzialny i mozna go naparzac. Powtorz to kilka razy i napewno ci sie uda. Uwazam ze to jeden z prostszych bossow i napewno sobie dasz rade :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...