Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nwm

Mysz do 200zł

Polecane posty

Przede wszystkim - jeżeli mieszkasz w jakimś większym mieście, to wybierz się koniecznie do marketu ze sprzętem elektronicznym typu Saturn, aby sprawdzić sobie, jaka myszka najlepiej leży ci w dłoni. Najlepiej sprawdź sobie Logitech G5, Razer Deathadder, możesz Microsoft Sidewinder, jak będzie to Roccat Kone. Podkładki nie zamierzasz kupować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie bedzie miał taniej...

Wszystkie krzycha sa dobre (może poza Sidewinderem ktory jest gorszy od konkurencji...)

Od siebie polecęci SteelSeries Kinzu - 139zł

A za pozostałe 60 zł - SteelSeries QcK+ (450x400) - 59zł

Jak nie masz podkładki dobrej (Roccat, SteelSeries, Razer) to warto sie w takie cos zaopatrzyć

A jeśli masz to:

Razer Lachesis -189zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś sprecyzować który to Sidewinder jest gorszy od konkurencji9(nie wiem czy chodzi ci o ergonomie czy sensor). Tak się składa że o jakiegoś czasu mam tą myszkę(wersja bez ciężarków) i jakoś nie zauważyłem, żeby ta myszka szczególnie odbiegała o konkurencji tak jak napisałeś( a kilka myszek w swoim życiu miałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie bedzie miał taniej...

A czy ja piszę, że on ma te myszki tam kupować? Chodzi mi o to, żeby tylko SPRAWDZIŁ sobie, która myszka najlepiej mu leży w dłoni. Co z tego, że zamówi sobie np. wypasionego Lachesis, jak później okaże się, że będzie dla niego niewygodny? Przecież w myszkach chodzi o to przede wszystkim, żeby jak najlepiej pasowała do dłoni, wszystkie sensory itd. to sprawy drugorzędne. Ja sam chciałem sobie kupić Logitecha G5, ale poszedłem do Saturna, gdzie sprawdziłem jak leży mi w dłoni. Okazało się, że jest dla mnie strasznie niewygodna! Za to chwyciłem po chwili Deathaddera i już nie chciałem go puścić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze teken, nie podałeś konkretnego modelu. Ja miałem x-718F i x-750F przez dość długi czas i obie były, ekhem... średnie. Wykonane z dupnych materiałów, sreberko szybko się ściera, STRASZNIE się brudzi!, nie siedzi pewnie w dłoni przez śliską powierzchnię. Do tego sensory nie są wcale rewelacyjne - optyczny był nawet niezły, ale laserowy był już niedokładny, do tego ma sztucznie zawyżone DPI. Ja nie polecam ich, chyba że dla niedzielnych graczy.

Wytrzymała

[beeep] prawda, niektóre części dość szybko się ścierały. Do tego dupnie zrobiona, przez co brud włazi we wszystkie zakamarki i ciężko to wyczyścić.

wygodna

Mycha TEORETYCZNIE jest profilowana dla graczy praworęcznych, ale tak naprawdę ma tylko gumkę pod kciuk (która masakrycznie się brudzi) z prawej strony, jej kształt jest już regularny. Dla mnie to nie jest zbyt wygodne rozwiązanie.

szybka

Tutaj nie do końca rozumiem o co ci chodzi z tą szybkością. Mówisz o DPI? No tak, tylko co z tego że ma tam 2500 czy nawet więcej, skoro nie da się precyzyjnie wycelować, bo za bardzo lata?

czuła

To już jest totalny bullshit. Przez tyle czasu ile miałem, porównując z Deathadderem, były naprawdę NIEczułe. :P

wszystko co dusza zapragnie

A ja pragnę gumowego tworzywa na myszce, żeby ręka się nie ślizgała. Pragnę wyprofilowanego kształtu pod prawą rękę. Pragnę odświeżania 1000 Hz. Pragnę bardzo krótkiej reakcji. Pragnę dokładnego sensora.

Podsumowując panie teken - bzdury pan pierniczysz. :D

Na przyszłość proszę o mniej ekspresywne wyrażanie opinii. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatic ja w ręku Lachesisa nie miałem, wiem jakie ma parametry, ale wole polecić taką mysz której sam sprawdziłem a nie mysz której nigdy w życiu na oczy nie widziałem:P

teken nie ośmieszaj się to wszystko co powiedziałeś o X7 to stek bzdur, fakt jeśli masz ok. 100 zł to może to i dobry wybór ale jeśli ma 200? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fl4sh00 dobrze mowi - A4Techy to dno. Nawet do 100zł znalazłyby się lepsze (choćby Razer Salmosa...)

Aaa i fl4sh00 pisz mój nick poprawnie :P

Od siebie (jeśli chcesz recenzji użytkowników - polecę G5 Refresh, jeśli masz ręke średniej długości, czyli większą od dzieciaka, ale mniejsza od jakiegoś faceta po 30stce - mycha bedzie idealna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do X7 sam jestem jej posiadaczem i mogę nieco o niej napisać. Myszka jak na 65zł może być, ale nic po za tym. Brudzi się, nie ma powalającej dokładności, te 2500dpi to tylko bajer, bo nie ma różnicy między 1600dpi. Można pisać o niej dużo, dużo więcej.

Do 200 złociszy jedną z lepszych gryzoni będzie Razer Lachesis. No i przydała by Ci się jakaś lesza podkładka jeśli takowej nie posiadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze teken, nie podałeś konkretnego modelu. Ja miałem x-718F i x-750F przez dość długi czas i obie były, ekhem... średnie. Wykonane z dupnych materiałów, sreberko szybko się ściera, STRASZNIE się brudzi!, nie siedzi pewnie w dłoni przez śliską powierzchnię. Do tego sensory nie są wcale rewelacyjne - optyczny był nawet niezły, ale laserowy był już niedokładny, do tego ma sztucznie zawyżone DPI. Ja nie polecam ich, chyba że dla niedzielnych graczy.

Wytrzymała

[beeep] prawda, niektóre części dość szybko się ścierały. Do tego dupnie zrobiona, przez co brud włazi we wszystkie zakamarki i ciężko to wyczyścić.

Ściera ły ? Mam ją kilka miesięcy i ciągle wygląda jak nówka. Myślałem, że pierwsze pościerają się napisy pod dłonią ale nie, nadal wszystko jest ok. Poza tym moja nigdy chyba brudna nie była :laugh:

Co masz na myśli, pisząc, że dupnie zrobiona ?

Mycha TEORETYCZNIE jest profilowana dla graczy praworęcznych, ale tak naprawdę ma tylko gumkę pod kciuk (która masakrycznie się brudzi) z prawej strony, jej kształt jest już regularny. Dla mnie to nie jest zbyt wygodne rozwiązanie.

Mi pasuje. Gumka ? Fajne rozwiązanie, dzięki niej mycha siedzi w łapie, brudzi się ? Fakt ale wystarczy kilka razy przejechać palcem w dół i jest czysta.

szybka

Tutaj nie do końca rozumiem o co ci chodzi z tą szybkością. Mówisz o DPI? No tak, tylko co z tego że ma tam 2500 czy nawet więcej, skoro nie da się precyzyjnie wycelować, bo za bardzo lata?

Lata ? hah, na 2500 dpi wystarczy malutki ruch i celownik jest w odpowiednim miejscu, nie trzba latać mychą po połowie biurka. Też myślałem, po co mi 2500 DPI ? Na początku nic nie mogłem wycelować, ale to kwestia przyzwyczajenia, zaczęłem grac chyba na 1000 DPI i z każdym dniem stwierdzałem, że to za wolno i doszedłem do 2500. Teraz gra mi się świetnie i imo to jest optymalne ustawienie.

W sklepie x7 leżała mi najlepiej w łapie, nie pasują mi wyprofilowane z prawej stronie, sam nie wiem dlaczego, tradycyjny wygląd jest dla mnie ok, Razery leżały w dłoni identycznie co x7, więc po co mi było wydawać 120 zł więcej ?

Dalej pozostaje przy swoim - Nie opłaca się wydawać 200 zł na mychę ale to nie moje pieniądze ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma do wydanie 200zł to lepiej wziasc lepszego lachesis niz DA no nie ? ;]

Ale i tak najlepiej bedzie SteelSeries Kinzu + QcK+

Kinzu i QCK+ nie będzie dobry, bo Kinzu oraz Xai źle poruszają się po szmaciakach. Nie mają teflonowych ślizgaczy, więc dobrze chodzi tylko na szkle/plastiku. Można zawsze się pobawić w wycinanie ślizgaczy teflonowych i wtedy będzie gitara. Ewentualnie podkładeczke z plastiku/szkła - Roccat Sota, Icemat 2nd Edition, SteelPad 4D.

Deathadder (ten zwykły z 1800 DPI), IE 3.0, Roccat Kone (Rev 2.), Logitech G5, Salmosa: to chyba najlepsze propozycje.

Lachesis to już w szczególności nie warto kupować, bo Razer trochę spartaczył jej sensor. 

Jak ma do wydanie 200zł to lepiej wziasc lepszego lachesis niz DA no nie ? ;]

Ale i tak najlepiej bedzie SteelSeries Kinzu + QcK+

Kinzu i QCK+ nie będzie dobry, bo Kinzu oraz Xai źle poruszają się po szmaciakach. Nie mają teflonowych ślizgaczy, więc dobrze chodzi tylko na szkle/plastiku. Można zawsze się pobawić w wycinanie ślizgaczy teflonowych i wtedy będzie gitara. Ewentualnie podkładeczke z plastiku/szkła - Roccat Sota, Icemat 2nd Edition, SteelPad 4D.

Deathadder (ten zwykły z 1800 DPI), IE 3.0, Roccat Kone (Rev 2.), Logitech G5, Salmosa: to chyba najlepsze propozycje.

Lachesis to już w szczególności nie warto kupować, bo Razer trochę spartaczył jej sensor. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...