Skocz do zawartości

Przemek Puk


gigamat

Polecane posty

Przemek to utalentowany piosenkarz, który w 2002 roku debiutował w programie telewizyjnym " Droga do Gwiazd " a następnie w 2004 roku brał udział w opolskim konkursie " Debiuty ". Jednak najbardziej zauważony został w programie " Fabryka Gwiazd " który emitowany był rok temu na antenie polsatu, niestety nie udało mu się wygrać pierwszej nagrody ale i tak Przemek to jedyny uczestnik tego programu, któremu udało się zaistnieć w polskim show-biznesie.

Poniżej dałem parę linków z występów Przemka W Fabryce Gwiazd.

http://www.youtube.com/watch?v=6c8QGL25U9c

http://www.youtube.com/watch?v=dDaus6St4wU...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=LwGH1aYaXxw...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qSje4PfGAB8...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=T6CqzN2y6HQ...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OXMn3ZeueIg...feature=related

Przemek pracuje nad debiutanckim albumem. Narazie wyszły dwa teledyski w jego wykonaniu:

" Chyba mnie znasz "

" Ocean Łez "

Zapraszam też do oficjalnej strony internetowej Przemka Puka

http://przemekpuk.pl/

Bardzo jestem ciekwy waszych opinii na jego temat. Jeśli komuś z was spodobały sie piosenki Przemka zapraszam na strone rmf fm do oddania głosu w popliście.

post-83775-1256758679_thumb.jpg

post-83775-1267113565_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Tak jeszcze słowem wstępu co do załączonego obrazka... w ogóle nie pasuje mi jego wygląd. Przynajmniej na tym zdjęciu, IMHO, fryzura pozostawia sporo do życzenia ;P Do rzeczy jednak... wysłuchałem podanego tutaj Oceanu łez oraz Chyba mnie znasz i nie jest źle. Przynajmniej jego wokal nie jest kopią innych polskich muzyków z tego gatunku, ale... po wysłuchaniu pierwszego kawałka myślałem, że to kolejny gość co śpiewa o miłości albo w tematach około relacji damsko-męskich. I drugi singiel potwierdził moje podejrzenia ;P Przemek jest OK, ale IMHO można posłuchać i zapomnieć... Co nie oznacza, że talentu nie ma. Sukcesy z niczego się nie wzięły :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fryzura rzeczywiście nie pasuje, ale to był okres w którym występował w telewizji i musiał w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę. Teraz ma już normalną fryzurę :P Co do piosenek to niestety musi śpiewać o miłości i itp. bo taka muzyka mimo wszystko najlepiej trafia w ucho polskich słuchaczy. Pewnie mało kto wie, że Przemek wcześniej zajmował się przede wszystkim muzyką metalową, co nie dawało mu pieniędzy i popularności, tu mamy przykład jak mocno można się zmienić żeby zaistnieć w show biznesie. Przemek to dobry muzyk a przede wszystkim dobry człowiek a wiele ludzi niestety ocenia go po wyglądzie i dlatego jeszcze nie jest tak znany jak np. doda. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wszystko co tutaj napisałeś podpowiada mi jedno: Gość nagrywa dla pieniędzy :dry: Grał metal a przeszedł na pop i nawet fryzurę zmienił tylko dla tego, żeby zaistnieć??? Może ja jestem uprzedzony ale takie coś uważam za sceniczne [CIACH] które nijak ma się do miłości do muzyki a bardziej do traktowania słuchacza jak potencjalny banknot. Niestety tak to się skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież najgorszy jest początek, bo jak już się przebijesz to możesz w pewien sposób wyluzować bo media i tak już będą cię zauważały. Teraz nie myśli o pieniądzach, to nie jest ten czas, teraz musi się przebić, zwrócić na siebie uwagę w każdy możliwy sposób, bo bez tego nici. Ludzie chcą kontrowersji, sensacji. Jak doda się przebiła, no właśnie w taki sposób, kto teraz jest najbardziej rozchwytywany przez media? Ania Mucha! A czemu? No bo się popisuje, nosi rozpięte bluzki bez stanika w programach na żywo. I o to w tym chodzi! A gdy cię zauważą to już z górki, dostajesz sponsorów, wydajesz płytę, koncertujesz no i dopiero w tedy myślisz o pieniądzach. Przeszedł na pop bo na metalu nie zaistnieje w show biznesie, jedyny przypadek to chyba behemoth ale on też przebił się na targaniu Biblii. No tak to już jest, większość tak zaczyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH] 1. Nie bluzgamy. 2. Nie cytujemy ostatniego posta w temacie w całości. [Tur]

Żadne argumenty. Tylko utwierdzasz mnie w tym żeby słusznie uważam taki sposób na promowanie się jako sceniczne [CIACH]:icon_neutral: Nie można mieć szacunku do kogoś kto robi coś tylko po to żeby ludzie kupili jego płytę czy chcieli go oglądać. Podajesz tutaj Dodę czy Muchę które takimi przykładami są. Powiem tak: Niech Przemek zmieni podejście bo według mnie napompowanych gwiazdek jest aż za dużo i kolejna nie będzie w stanie wbić się do głów tych pustaków bez słuchu. Nikt nie będzie słuchał kogoś kto zmienił się tylko dlatego żeby być sławnym. Jest to chore. Jeżeli ktoś to popiera to nie ma prawa narzekać na kondycje polskiej sceny muzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek brał udział już w wielu programach telewizyjnych takich jak "Droga do Gwiazd", "Idol", "Fabryka Gwiazd" i żaden nie dał mu się wybić. Później dołączył do kapeli, szło im całkiem nieźle, mieli dobre opłacalne koncerty, super sprzęt dzięki sponsorom. Więc miał dobrą kaskę, wszystko było ok, ale to jednak nie był jego klimat, mówił mi że nie to chce śpiewać ludziom. I to jest dowód na to, że nie robi tego dla pieniędzy bo odszedł od kapeli i teraz próbuje popu. Teraz nie ma tej wygody co kiedyś i ciężko pracuje żeby się wybić. Ale pracuje teraz z grupą operacyjną i robią mu pierwszą płytę na dobry początek. Ale grupa operacyjna dobrze wie jak się wybić, mają dobre kontakty z vivą i wiedzą co robić żeby zaistnieć. Niestety show biznes jest taki a nie inny i trzeba budzić kontrowersje bo to najlepszy sposób.

Nie można mieć szacunku do kogoś kto robi coś tylko po to żeby ludzie kupili jego płytę czy chcieli go oglądać.

Przecież wszyscy robią płyty dla pieniędzy bo gdyby tak nie było to by je rozdawali a nie sprzedawali! :)

Niech Przemek zmieni podejście bo według mnie napompowanych gwiazdek jest aż za dużo i kolejna nie będzie w stanie wbić się do głów tych pustaków bez słuchu

To co twoim zdaniem ma zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek brał udział już w wielu programach telewizyjnych takich jak "Droga do Gwiazd", "Idol", "Fabryka Gwiazd" i żaden nie dał mu się wybić.

Te programy są skierowane do mało wybrednych "pożeraczy byle czego". Mają stworzyć takiego jedno sezonowego idola i startowanie w nich jest strasznie denne tak samo jak ich oglądanie.

Później dołączył do kapeli, szło im całkiem nieźle, mieli dobre opłacalne koncerty, super sprzęt dzięki sponsorom. Więc miał dobrą kaskę, wszystko było ok, ale to jednak nie był jego klimat, mówił mi że nie to chce śpiewać ludziom. I to jest dowód na to, że nie robi tego dla pieniędzy bo odszedł od kapeli i teraz próbuje popu.

Ta kapela musiała być disco polowa skoro żeby czuć klimat przeszedł na pop. I wcale się tu nie wyśmiewam tylko prawda jest taka, że jak chciał klimatu to mógł zostać przy metalu a nie pchać się w "plastik".

Teraz nie ma tej wygody co kiedyś i ciężko pracuje żeby się wybić. Ale pracuje teraz z grupą operacyjną i robią mu pierwszą płytę na dobry początek. Ale grupa operacyjna dobrze wie jak się wybić, mają dobre kontakty z vivą i wiedzą co robić żeby zaistnieć. Niestety show biznes jest taki a nie inny i trzeba budzić kontrowersje bo to najlepszy sposób.

No nie no. VIVA- jedna z najgorszych stacji muzycznych która serwuje ludziom tani chłam dla mas bo muzykom tego nie można nazwać a Grupa Operacyjna- jeden z najgorszych wytworów jakie powstały w ostatnim czasie, idealnie wpisujący się w "tani chłam dla mas".

Przecież wszyscy robią płyty dla pieniędzy bo gdyby tak nie było to by je rozdawali a nie sprzedawali! :)

To prawda ale jak ty tu otwarcie piszesz, że on chce sprzedać kontrowersje a nie siebie to dla mnie jest to oznaka debilizmu. Przecież jego muzyka nie może być szczera skoro on szuka taniej sensacji i kontrowersji a nie szczerego przekazu. I błagam nie pisz mi tu teraz, że on jest szczery w tym co robi bo sam przyznałeś, że chce się tylko wybić i szuka kontrowersji bo to się sprzedaje.

To co twoim zdaniem ma zrobić ?

Jeżeli wszystko przedstawia się tak jak napisałeś i on chce się wybić za wszelką cenę to najlepiej żeby to rzucił. Dla mnie jest to typowe podejście idioty który chce być sławny. Pieniądz swoją a muzyka swoją drogą i choć można połączyć jedno i drugie to po dodaniu do tego pędu za sławą zazwyczaj wychodzi nic nie warty tak nagrany materiał jak i człowiek który go nagrywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plackow ma zupełną rację.

"Przecież wszyscy robią płyty dla pieniędzy bo gdyby tak nie było to by je rozdawali a nie sprzedawali!"

No tak, tyle że dobrą muzykę się tworzy a potem sprzedaje, a nie najpierw sprzedaje. Zresztą ,szeroko pojęta muzyka undergroundowa nie jest na sprzedaż a często przewyższa o klasę mainstream.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego profilu wywnioskowałem że słuchasz hip hopu, jeśli tak to już wiem dlaczego masz takie zdanie o Przemku. Po prostu żyjesz w innym świecie! Jestem pewien, że każdy hip hop-owiec będzie miał o nim podobne zdanie do ciebie. Ale jest też ta druga strona świata która woli słuchać plastikowe teksty o miłości niż słuchać o tym jak brudna jest ulica. I to dla nich Przemek będzie śpiewał.

W pewnym sensie masz racje ale jednak nie we wszystkim.

Peace:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH] Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. [Tur]

Wiesz co, masz tak płytkie pojęcie o rapie, że wyjechałeś z "brudną ulicą" czy chciałeś mi dopiec??? Tu nie ma reguły, nie ma znaczenia czego słucham bo rap to tylko cząstka moich muzycznych zainteresowań. A to co napisałem było napisane raczej przez zawiedzionego słuchacza rocka, którym też po części jestem, niż człowieka który słucha rapu bo jak napisałeś, że zostawił swoje korzenie dla kariery w tym bagnie jakim jest show biznes to trochę mnie to zmartwiło. Jazz, soul, funk, blues to także gatunki, które lubię a rap zawiera je wszystkie w sobie i dlatego go słucham. To nie jest jednak ważne. A co do tej "drugiej połowy świata", według ciebie to dobrze, że zabija się muzykę w tak prymitywny sposób??? Według mnie nie. Ty starasz się go usprawiedliwiać pisząc, że przecież wszyscy tak robią a tymczasem to najgorsze co można zrobić, to pójść za takimi kretynami. I pamiętaj, że jak następnym razem będziesz myślał, że znasz czyjeś zdanie tylko wiedząc czego słucha (a nawet nie wiedząc bo świat na rapie się nie kończy) to 2 razy się zastanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cię Plackow podsumował kolega, zaszufladkował jako przygłupiego ulicznika:P

Drogi autorze tematu, sprawdziłem na youtube parę tracków tego twojego Przemka, "Ocean Łez" to dość marna budżetowa balladka, "Chyba Mnie Znasz" już lepsze, "Wybacz Mi" kolejna ballada z akcentem klubowym, chyba lepsza od oceanu ale nadal niewyróżniająca się specjalnie.

Nie wygląda na charyzmatycznego wokalistę (łysiejący blondyn o fizjonomii Waldka Kiepskiego nie zdobędzie chyba fanek), i jak takowy nie brzmi (nie słyszę iskry w tych jego śpiewach).

Przypomina mi się pan Makowiecki i jego droga w dół zaczynając od popularności z "Idola". A był o wiele bardziej medialny, miał lepszy głos, i nagrywał lepsze piosenki.

Nie widzę więc dla pana Przemka szans w szołbiznesie.

Pytasz się co może zrobić? Jeśli już musi istnieć w świecie muzyki, to

a) niech wzorem Lady Gagi założy abażur na głowę i hydrofor na plecy i spróbuje może wybić się akcentami pozawokalnymi

b ) niech ogłosi, że jest gejem, to zawsze działa

c) niech sobie znajdzie wybitnych producentów, którzy jakoś zamaskują jego nijakość i zrobią z niego drugiego Stachurskiego. ale tacy kosztują niestety.

Zero złośliwości z mojej strony, chciałeś opinii to ją masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda na charyzmatycznego wokalistę (łysiejący blondyn o fizjonomii Waldka Kiepskiego nie zdobędzie chyba fanek),

Niestety to jest jego największy problem, no ma pecha chłopak że nie jest najpiękniejszy. Ale nie można go chyba za to od razu przekreślać. :)

Ale jednak nie jest tak źle bo znalazł sobie ładną dziewczynę, przed jakąkolwiek karierą wiec babka nie dla sławy. :)

Pytasz się co może zrobić? Jeśli już musi istnieć w świecie muzyki, to

a) niech wzorem Lady Gagi założy abażur na głowę i hydrofor na plecy i spróbuje może wybić się akcentami pozawokalnymi

b ) niech ogłosi, że jest gejem, to zawsze działa

c) niech sobie znajdzie wybitnych producentów, którzy jakoś zamaskują jego nijakość i zrobią

Nie no przecież nie może tego zrobić bo to jest oznaka debilizmu no nie Plackow? :)

To było raczej podsumowanie skierowane w stronę wszystkich słuchaczy rapu ale trafione raczej we własną bramkę bo nie ja tu wyszedłem na przygłupa

Hmmm... Nie! No pewnie że nie... Ty tu jesteś najmądrzejszy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no przecież nie może tego zrobić bo to jest oznaka debilizmu no nie Plackow? :)

Tak, według mnie jest to oznaka debilizmu a jeśli nie to nazwij mi to inaczej. Najgorsze jest to, że nazywa się taką Gagę artystką :dry: I twoje szczeniackie odgryzanie nie ma sensu bo ja nie napisałem tego przez złośliwość tylko wyraziłem swoje zdanie a ty widzę, że tylko złośliwością chcesz coś udowodnić.

Hmmm... Nie! No pewnie że nie... Ty tu jesteś najmądrzejszy. :)

I znów się próbujesz się odgryźć. Napisałem tak tylko dlatego, że na temat rapu masz zdanie takie jak większość ludzi którzy go nie słuchają. Jak można coś takiego napisać nie wiedząc praktycznie nic o tej muzyce. Równie dobrze mogłem napisać, że Przemek nawet po przejściu na pop wyznaje szatana i jada koty na cmentarzach. Podobny przykład, w końcu kiedyś słuchał metalu. Założyłeś temat, czyli jest on do przedyskutowania a ty zamiast dyskusji robisz z siebie "forumowego cwaniaka". Jeżeli ci się nie podoba coś co napisałem to napisz swoje zdanie na ten temat i wtedy będzie można powiedzieć, że to forum dyskusyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plackow przecież sam posługujesz się takim językiem że moderator był zmuszony to usunąć. Sam nazywasz mnie przygłupem a teraz dziwisz się, że ja Ci się "odgryzam".

Tak jak już mówiłem, masz wiele racji.

Też nie lubię oglądać dody i jej podobnych, a już szczególnie nie trawie ich muzyki i tego "show byle co". Ale wiem, że dużo ludzi to lubi i Przemek o tym wie.

I podziwiam Przemka za to jak się poświęca żeby stać się zauważalny, nawet nie wiesz ile pracy w to wkłada. Wiele ludzi go krytykuje za wygląd ale on i tak bierze udział w programach telewizyjnych gdzie jest dobrze oceniany przez fachowców i stare gwiazdy. Ale ludzie nie patrzą na to jak śpiewa tylko na jego gębe. A on i tak siedzi w swoim studio i pracuje nad utworami i nad swoim wizerunkiem. I jak widzę co między innymi ty piszesz to mam gdzieś co o mnie sądzisz ja i tak go będę bronił.

Wbrew tego co myślisz doceniam twoją opinie, i lepiej się już w to bardziej nie zagłębiajmy bo z tego wyjdzie już tylko kłótnia nic więcej.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plackow Też nie lubię oglądać dody i jej podobnych, a już szczególnie nie trawie ich muzyki i tego "show byle co". Ale wiem, że dużo ludzi to lubi i Przemek o tym wie.

I podziwiam Przemka za to jak się poświęca żeby stać się zauważalny, nawet nie wiesz ile pracy w to wkłada. Wiele ludzi go krytykuje za wygląd ale on i tak bierze udział w programach telewizyjnych gdzie jest dobrze oceniany przez fachowców i stare gwiazdy. Ale ludzie nie patrzą na to jak śpiewa tylko na jego gębe.

Skoro ludzie w tych programach patrzą, tylko na jego gębe to po co w nich występuje...? Jest aż taki głupi...?

I kogo ty tak w ogóle nazywasz tymi fachowcami....? Edycię Górniak...? Dodę...?

Nawet jeśli Przemek Puk Puk był by dobry to wątpie, żeby musiał próbować się wybić z 10 razy, prawdziwy artysta nie musi zmuszać ludzi, żeby go zauważyli, oni sami go zauważą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kogo ty tak w ogóle nazywasz tymi fachowcami....? Edycię Górniak...? Dodę...?

Tak właśnie je, bo one właśnie są fachowcami w tym ich "show popie"

Nawet jeśli Przemek Puk Puk był by dobry to wątpie, żeby musiał próbować się wybić z 10 razy, prawdziwy artysta nie musi zmuszać ludzi, żeby go zauważyli, oni sami go zauważą.
Tak Ci się tylko wydaje! :)

A tak w ogóle jak Ci się podobają jego piosenki? Co o nich sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jak Ci się podobają jego piosenki? Co o nich sądzisz?

Uważam jego piosenki za typowe pop-bzdury o miłości. Jak kiedyś będe chciał zostać masochistą, to włącze sobie Vive, albo inny głupawy program muzyczny i tam takich "piosenek" będzie wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...