Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

Ja przeszłem tą grę chyba ze 30 razy i dalej gram.Ale ma problem z gothic 2 Noc Kruka.Jak włączam to mi tylko okineko się białe pokazuje i nic więcej.Prosze o pomoc.możecie pisać na ten mail maniak2301@vp.pl

Podaj coś więcej odnośnie sprzętu na którym grasz. Obstawiam, że to może być wina sterowników lub uszkodzenia, któregoś z plików gry. Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki i sprawdź czy odpali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

mam pytanko: niedawno zostałem cieniem i zwiedzając tereny pzy zamku gomeza trafiłem na kolesia imieniem Bulit.O ile się nie myle to chyba właśnie on na początku gry skopał mi tyłek, więc pomyślałem sobie, że do niego zagadam.Coś tam do mnie burknął czy chce znowu dostać itp a ja wybrałem opcje "zaraz pogruchocze ci szczękę"(jedyna możliwa) no i zaczęła sie bitwa. Nie bez problemu go położyłem, obrabowałem no i właśnie... dobiłem. I teraz mam pytanie czy przypadkiem nie będe miał potem kłopotów (strażnicy mnie nie zaatakowali)bo czasem gdy kogos dobijałem to caly obóz sie na mnie rzucał, no albo czy ten koleś nie bedzie przypadkiem potem potrzebny do jakiegoś zadania?Teraz troche żałuje, że go dobiłem, no ale w "ferworze walki" tak wyszlo :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: niedawno zostałem cieniem i zwiedzając tereny pzy zamku gomeza trafiłem na kolesia imieniem Bulit.O ile się nie myle to chyba właśnie on na początku gry skopał mi tyłek, więc pomyślałem sobie, że do niego zagadam.Coś tam do mnie burknął czy chce znowu dostać itp a ja wybrałem opcje "zaraz pogruchocze ci szczękę"(jedyna możliwa) no i zaczęła sie bitwa. Nie bez problemu go położyłem, obrabowałem no i właśnie... dobiłem. I teraz mam pytanie czy przypadkiem nie będe miał potem kłopotów (strażnicy mnie nie zaatakowali)bo czasem gdy kogos dobijałem to caly obóz sie na mnie rzucał, no albo czy ten koleś nie bedzie przypadkiem potem potrzebny do jakiegoś zadania?Teraz troche żałuje, że go dobiłem, no ale w "ferworze walki" tak wyszlo :?
Nie będzie Cię nikt ścigał.Jeśli nikt cie nie widział nawet tuż po walce nikt ci nic nie zrobi :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: niedawno zostałem cieniem i zwiedzając tereny pzy zamku gomeza trafiłem na kolesia imieniem Bulit.O ile się nie myle to chyba właśnie on na początku gry skopał mi tyłek, więc pomyślałem sobie, że do niego zagadam.Coś tam do mnie burknął czy chce znowu dostać itp a ja wybrałem opcje "zaraz pogruchocze ci szczękę"(jedyna możliwa) no i zaczęła sie bitwa. Nie bez problemu go położyłem, obrabowałem no i właśnie... dobiłem. I teraz mam pytanie czy przypadkiem nie będe miał potem kłopotów (strażnicy mnie nie zaatakowali)bo czasem gdy kogos dobijałem to caly obóz sie na mnie rzucał, no albo czy ten koleś nie bedzie przypadkiem potem potrzebny do jakiegoś zadania?Teraz troche żałuje, że go dobiłem, no ale w "ferworze walki" tak wyszlo :?
Nie będzie Cię nikt ścigał.Jeśli nikt cie nie widział nawet tuż po walce nikt ci nic nie zrobi :)

Mejzor ma rację. Nikt Ci nic nie zrobi również wtedy, gdy wróg zaatakuje Cie pierwszy. A jeśli dobrze pamiętam to on ma dobry mieczyk na początek(jeśli to ten co siedzi, gdzieś wewnątrz koszar, sam pilnując czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez problemu go położyłem, obrabowałem no i właśnie... dobiłem. I teraz mam pytanie czy przypadkiem nie będe miał potem kłopotów (strażnicy mnie nie zaatakowali)bo czasem gdy kogos dobijałem to caly obóz sie na mnie rzucał, no albo czy ten koleś nie bedzie przypadkiem potem potrzebny do jakiegoś zadania?Teraz troche żałuje, że go dobiłem, no ale w "ferworze walki" tak wyszlo :?

Nie, nie będzie potrzebny do żadnego zadania. Zadaniem z nim związane to było zrobić z nim to co ty zrobiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli dobrze pamiętam to on ma dobry mieczyk na początek(jeśli to ten co siedzi, gdzieś wewnątrz koszar, sam pilnując czegoś.

Hehe. ten mieczyk nazywa sie, o ile dobrze pamietam, Miecz Strachu, i ma chyba 42 atk (jednoreczny oczywiscie). Dzieki za pomoc wszystkim, teraz juz moge "spac spokojnie" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać imienia WSZYSTKICH guru, WSZYSTKICH magów ognia oraz WSZYSTKICH magów wody? Ważne. Bo obecnie nie bardzo mogę grać. A poza tym nie mam żadnych późniejszych save'ów z gry, bo system przeinstalowałem(nowy komp kupiłem). I nie chce mi się od początku grać tylko po to, żeby sprawdzić ich imiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Cię nikt ścigał.Jeśli nikt cie nie widział nawet tuż po walce nikt ci nic nie zrobi :)

Niby tak, ale głupio, że kiedy przyłączysz się do Nowego Obozu to już cały zamek się budzi, żeby się na nas rzucić... Głupi błąd :(

Eeeem... Na mnie sie nikt nie rzucił w starym obozie jak sie przyłączyłem do nowego obozu(po wykonaniu tego zadania ofkoz).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać imienia WSZYSTKICH guru, WSZYSTKICH magów ognia oraz WSZYSTKICH magów wody? Ważne. Bo obecnie nie bardzo mogę grać. A poza tym nie mam żadnych późniejszych save'ów z gry, bo system przeinstalowałem(nowy komp kupiłem). I nie chce mi się od początku grać tylko po to, żeby sprawdzić ich imiona.

Ognia: Milten, Corristo, Torrez, Damarok, Drago, Rodriguez.

Wody: Saturas, Nefarius, Riodrian, Myxir, Merdarion, Cronos.

Baale: Namib, Cadar, Tondral, Orun, Tyon. Do tego Lukor (spotykamy na Cmentarzysku Orków), handlarze ziołem, czyli Isidro, Kagan, ci ze Starego Obozu: Parvez i taran oraz przywódcy: Y'Berion, Cor Kalom, Cor Angar.

Pisane głównie z pamięci, z małą pomocą stron o Gothicu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie postanowiłem wpaść do Xardasa na imprezkę ale jak przemierzam sobie las w iście Czerwonokapturkowym stylu mam w trzy pupcie problemu z tymi zakichanymi orkami a jak juz stoi grupa o liczbie pańskiej 6,66 to klękajcie narody bo nie ma ch** we wsi na tych bydlaków i tu rodzi się moje pytanie czy jest jakaś skuteczna taktyka na orków aby ubić bydle w grupie czy trzeba ich odciągać:?: :roll: Aha moja postac ma 120p siły pancerz 70 i miecz strażnika świątynnego 71

Ja przez pół a nawet wiekszość gry latałem z jakimś dwuręcznym mieczem/toporem. Poźniej gdy mialem juz dosc duzo siły i wypas topór/miecz ( 2h ofcoz ) to wszystkie orki (oprócz tych wyzszych rangą ;P )

padały po 3-4 ciosach (max 5 ;P ) . Dobrze je jest też odciągać jeżeli nie jesteś pewien , że pokonasz grupke dresiarzy (czyt. orków)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie postanowiłem wpaść do Xardasa na imprezkę ale jak przemierzam sobie las w iście Czerwonokapturkowym stylu mam w trzy pupcie problemu z tymi zakichanymi orkami a jak juz stoi grupa o liczbie pańskiej 6,66 to klękajcie narody bo nie ma ch** we wsi na tych bydlaków i tu rodzi się moje pytanie czy jest jakaś skuteczna taktyka na orków aby ubić bydle w grupie czy trzeba ich odciągać:?: :roll: Aha moja postac ma 120p siły pancerz 70 i miecz strażnika świątynnego 71

Ja przez pół a nawet wiekszość gry latałem z jakimś dwuręcznym mieczem/toporem. Poźniej gdy mialem juz dosc duzo siły i wypas topór/miecz ( 2h ofcoz ) to wszystkie orki (oprócz tych wyzszych rangą ;P )

padały po 3-4 ciosach (max 5 ;P ) . Dobrze je jest też odciągać jeżeli nie jesteś pewien , że pokonasz grupke dresiarzy (czyt. orków)

Używając kuszy/łuku/czaru atakuj pojedynczo orków podchodząc powoli do nich do i zabijac czym potężnym-np. mieczem lub toporem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejzor ma racje :) to czy jestes w Sekcie czy w NO nie zmienia nastawienia (za bardzo) do ciebie w SO :)

To fajnie macie... Jak ja powiedziałem do Bulita, że czas już na niego, to dwóch takich mocnych typków przyleciało z kuszami. Później jednak, po V rozdziale, kiedy już miałem runę, Bulit stał w przejściu do luchów. Pilnował Stone`a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wracając do zbroi ,wie ktoś może jaki jest na nią cheat :?: :?:

Nie wiem czy jest konkretnie na zbroje, ale jeśli chcesz to używając kodów przejmij kontrole nad inna postacią, po czym zdejmij z niej zbroje i upuść na ziemi i powróć do swojej postaci. Pozostaje tylko podnieść, założyć i cieszyć łupem. Jedyną wadą jest to, że popsujecie sobie całą przyjemność z gry bez oszustw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Poszukuje kamieni ogniskujących. ktualnie jestem przy tym z Lesterem w takiej wieży. Ów Lester dał mi w zamian za znalezienie dokumentu własnościowego zamku, zwoje z telekinezą. problem w tym, że potrzeba mieć max ilość 10 many, a ja mam 5 i nie mogę użyć zwoju. Co zrobić?? Jest ktoś, kto zwiększa ilośc max many??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...